• شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-6585-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

نگاه همه نمایندگان متمرکز بر مسائل مهم کشوری باشد

نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه همه نمایندگان فارغ از دیدگاه سیاسی متمرکز بر مسائل مهم کشوری باشد.

سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با بیان اینکه مجلس برآیند رأی مردم است، اظهار کرد: مردم در جای‌جای کشور اسلامی، نمایندگانی را انتخاب کردند با این ذهنیت که آنان می‌توانند مشکلاتشان را با هر نگاهی فارغ از بحث سیاسی برطرف کنند.

وی گفت: اعتقاد دارم برای اینکه دچار اهمال و سستی نشویم باید به همان دیدگاه و نظرات مردم برگردیم.

نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در ایام رقابت‌های انتخاباتی، نمایندگان شعارهایی دادند که  باید در همه شهرستان‌ها اهداف و شعارها و کارهایی که در دوره نمایندگی می‌خواهیم انجام دهیم بیان کنیم.

کاظمی با اشاره به اینکه این شعارها چیزی غیر از حل مسائل و مشکلات زندگی مردم (مشکلات اقتصادی) نیست، بیان کرد: در حال حاضر نزدیک یک دهه است که تحت‌فشار و تحریم‌های بسیار جدی دشمنان هستیم، چنانچه  به این مورد ورود پیدا کنیم دیگر مسائل سیاسی جدای از آن چنددرصدی که مسائل سیاسی اثر دارد جایی برای ورود به بعد نظارتی ما نخواهد داشت.

نماینده مردم پل‌دختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر راجع به مسائل واقعی مردم که همان مشکلات اقتصادی است همه نمایندگان تمرکز کنند هیچ اختلافی به‌وجود نخواهد آمد.

وی با بیان اینکه اعتراضات مختلف نمایندگان را شاهد هستیم حتی فراکسیون‌های طرفدار دولت نیز از دولت نسبت به رکود موجود و بیکاری جدی و مسائل مختلف ارز که همچنان تداوم دارد مطالبه‌گر هستند، اضافه کرد: اگر همه این موارد مدنظر مجمع فراکسیون‌ها قرار گیرد، مسائل سیاسی به کنار می‌رود و این موجب اتفاق‌نظر همه نمایندگان باهدف نظارت جدی و دقیق بر دولت و ارائه راهکارها خواهد شد.

کاظمی افزود: تذکر و سؤال ما از وزیر مربوط راجع به اینکه بخشدار یا مدیری در شهرستانی یا منطقه‌ای کارش را خوب انجام نمی‌دهد موجب برخورد با او می‌شود.

نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مطالبات مردم را به‌صورت واقعی بنگریم، وقتی این مهم به انجام برسد نگاه همه نمایندگان فارغ از دیدگاه سیاسی متمرکز بر مسائل مهم کشوری می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: