• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8814-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار خبر داد:

کاهش ۲۷ درصدی تصادفات جاده‌ای و تلفات جانی در لرستان

استاندار از کاهش ۲۷ درصدی تصادفات جاده‌ای و تلفات جانی در لرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید موسی خادمی در بیست و چهارمین همایش عمومی فرماندهان و مدیران پلیس انتظامی استان با بیان اینکه یکی از حلقه‌های نزدیک نظام نیروی انتظامی است، اظهار کرد: فلسفه وجودی ناجا برقراری و تامین نظم و امنیت است. ناجا را می‌توان مظهر اقتدار، امنیت و آرامش کشور دانست.

وی با اشاره به توصیه قرآن در وفادار ماندن به عهد بیان کرد: در خصوص مساله برجام و آمریکا با توجه به تصمیمی که در نظام گرفته شده و دستور مقام معظم رهبری، تا زمانی که آنان عهدشکنی نکنند ما به عهد خود وفادار خواهیم ماند.

استاندار لرستان تصریح کرد: هدف دشمن تحت تاثیر قرار دادن و به چالش کشیدن حوزه اقتصاد کشور است که باید با تاکید بر حفظ اقتصاد داخلی، مشکلات موجود را حل کنیم.

وی با اشاره به خدمات نوروزی نیروی انتظامی عنوان کرد: با توجه به شرایط نامناسب استان و ورود جمعیت زیاد نوروزی نسبت به سال‌های قبل ناجا در کاهش تصادفات جاده‌ای و تلفات جانی با کاهش چشمگیر حدود ۲۷ درصد عملکرد خوبی داشت، این در حالی است که در کشور افزایش تصادفات جاده‌ای را شاهد بودیم.

خادمی با تاکید بر جلوگیری و پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: باید فضایی که باعث کاهش وقوع جرم می‌شود را ایجاد کنیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه بخشی از کاهش وقوع جرم بر عهده نیروی انتظامی است، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از جرائم مربوط به زیرساخت‌ها ‌و آسیب‌های اجتماعی است.

وی به لزوم ارتباط بهتر و نزدیک‌تر ناجا با مردم در راستای کاهش ارتکاب به جرم تاکید کرد و گفت: هدف اصلی این اقدامات ایجاد و افزایش رضایت مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: