• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-7686-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه:

دانشگاه‌های لرستان در تحقق تمدن اسلامی ثابت‌قدم باشند


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: دانشگاه‌های استان در تشکیل جامعه اسلامی و ساخت تحقق تمدن اسلامی ثابت‌قدم باشد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‎الاسلام مهدی  قدرتی در آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان با اشاره به فضیلت ماه شعبان، اظهار کرد: خرسندم که این مراسم در ماه شعبان اتفاق افتاد و توفیق خدمت در سنگر دیگری یافتم.

وی با بیان اینکه فکر و منش نهاد رهبری در دانشگاه‎ها برای این است که پروژه اسلامی شدن دانشگاه‌ها را پررنگ‌تر کند، تصریح کرد: در تلاش هستیم این پروژه در دانشگاه‌ها باقدرت و توان بیشتری پیش رود و منشأ خیر باشد و این مهم و بدون یار و بازو  انجام نمی‌شود و اصل بازو خود دانشگاه‌ هستند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان  تأکید کرد: نهاد رهبری آمده است تا دانشگاه را انقلابی‌تر و اسلامی‌تر کند که این مهم لوازمی را نیاز دارد تا بتواند اهداف انقلاب اسلامی را محقق سازد.

وی با تأکید بر اینکه در تشکیل نظام اسلامی دانشگاه‎ها پیش‌قدم بودند، خاطرنشان کرد: در تشکیل دولت اسلامی دانشگاه‌های استان به‌ویژه لرستان باید پیش‌قدم باشند و ارائه پروژه‌های علمی در این زمینه در دانشگاه‌های استان احساس می‌شود.

قدرتی وظیفه دانشگاه‌ها در تحقق اهداف انقلاب اسلامی را تربیت مدیر جهادی، متعهد و متخصص عنوان کرد و با بیان اینکه دولت اسلامی نیاز به مدیر جهادی، انقلابی، متخصص و متعهد دارد، افزود: امیدواریم دانشگاه‌های استان در تشکیل جامعه اسلامی و ساختن و تحقق تمدن اسلامی ثابت‌قدم باشند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان  یادآور شد: جهان اسلام می‌تواند در قله تمدن بشری قرار گیرد که این مهم با وجود فرهیختگان و اندیشمندان جامعه اسلامی محقق خواهد شد و دور از دسترس نیست.

وی گفت: نهاد رهبری در دانشگاه‎ها آمده با سه سیاست هدایت، حمایت و نظارت پشتیبان دانشگاه باشد تا سهم خود را در تحقق اهداف اسلامی بشناسند و به دنبال این مهم باشد تا این سهم را به‌خوبی ایفا کند و امید می‎رود بتوانیم اهداف انقلاب را به منصه ظهور برسانیم و پویایی نظام را پویاتر کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: