• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-7586-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان:

تشکل‎های دانشجویی فرصتی برای نقش بر آب کردن توطئه دشمنان است


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: تشکل‎های دانشجویی فرصتی برای نقش بر آب کردن توطئه دشمنان است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‎الاسلام سید اسماعیل حسینی در آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان اظهار کرد: در این مدت با حوزه علمیه ارتباط داشتم و به بهانه کلاس این ارتباط را حفظ کردم و سعی داشتم نمایندگی حوزه علمیه را در دانشگاه ایفا کنم و این مهم را وظیفه خود می‌دانستم.

وی با بیان اینکه در مدت خدمتم در دانشگاه لرستان سعی کردم احترام عملی به تفکرات سیاسی داشته باشم و اجازه ندادم سلیقه شخصی در این راستا دخیل باشد و جفا و بی‌انصافی در حق گروه و تفکری روا بدارم، ادامه داد: به مسجد محوری اعتقاد دارم چرا که پایگاه اصلی ما مسجد است و سعی کردم نماز جماعت، اعتکاف، عزاداری و مراسمات مسجد را با قوت برگزار کنم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: برای حمایت از دانشجویان نیازمند صندوق حمایتی که قبلا تشکیل شده بود را با کمک اساتید تقویت کردیم.

حسینی با بیان اینکه از صاحب‌نظران مطرح کشوری برای مراسمات مختلف دانشگاه به استان دعوت کردیم، بیان کرد: در بحث اخذ مجوز مدرسین معارف با قاطعیت عمل کردیم و در این راستا استان دوم کشور شدیم.

وی گفت: در مدت خدمتم در دانشگاه لرستان از حق افراد (کارمند، دانشجو و استاد) دفاع و از تشکل‎های دانشجویی با سلایق مختلف حمایت کردم.

این مسئول تصریح کرد: تشکل‎های دانشجویی در فضای جنگ نرم فرصتی برای نقش بر آب کردن توطئه دشمنانی بوده که با دسیسه‌های مختلف و با نقشه‌های مختلف کار می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: