• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8314-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:
لزوم تقویت جمعیت هلال‌احمر/ انحصاری در امدادرسانی وجود ندارد

استاندار لرستان عملکرد هلال‌احمر استان را مطلوب عنوان کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سیدموسی خادمی در جلسه با مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان به مناسبت روز هلال‌احمر ضمن تبریک این روز اظهار کرد: سال گذشته سالی پر حادثه بود که در تمامی این حوادث هلال‌احمر نقش اول و بیشترین مسئولیت را بر عهده داشت.

وی با بیان اینکه این جمعیت در حد توان خود موفق عمل کرده است، افزود: امیدواریم همت و تلاش آنان ادامه داشته و در این زمینه موفق باشند.

خادمی با اشاره به حوادثی مانند اشترانکوه و زلزله کرمانشاه گفت: در این اتفاقات جمعیت هلال‌احمر استان اقدامات خوبی انجام داد.

مدیر ارشد لرستان با بیان اینکه امدادرسانی کار شریفی بوده که انحصاری در آن وجود ندارد، ادامه داد: همه در مقابل انسان‌ها و تمامی موجودات زنده مسئول بوده و بدون توجه به نژاد، رنگ پوست و دین و فرهنگ همدیگر در قبال هم وظیفه داریم که جمعیت هلال‌احمر استان تابحال در این رابطه خوب عمل کرده است.

وی با بیان اینکه با توجهی که نظام به این جمعیت دارد امیدواریم این حوزه تقویت شود، اضافه کرد: کشور ما حادثه‌خیز است و برای همین این سازوکار را باید تقویت کنیم تا به خوبی مسئولیت خود را انجام دهند.

خادمی بخشی از کارهای امدادی را به جسارت و قدرت ریسک وابسته دانست و گفت: بخشی از کمک‌ها و حمایت‌هایی که در استان می‌توان از این جمعیت داشت را انجام خواهیم داد؛ در توزیع اعتبارات حوزه اعتباری آن استانی دیده نشده است و اگر بتوان از ردیف‌های متفرقه مانند بحران کمک کرد تلاش می‌کنیم که حمایت شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: