• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-5885-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:
عدم توازن منطقه ناشی از نظام اداری و اجرایی است

استاندار لرستان گفت: عدم توازن منطقه‌ای ناشی از نظام اداری و اجرایی است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید موسی خادمی در جلسه ستاد راهبردی پیشرفت و آبادانی شهرستان دلفان، اظهار کرد: بخشی از عدم توازن منطقه‌ ناشی از نظام اداری و اجرایی است و حالا که این ساختار جواب نداده برخی می‌خواهند نظام منطقه‌ای را اجرا کنند.

وی ادامه داد: در حال حرکت به سمت مدل‌های منطقه‌ای هستیم و اگر در چند مورد این مدل‌ها موفق شویم، می‌تواند روی کل ساختار کشور اثر بگذارد و بعدها کلاً به این سمت حرکت کنیم.

خادمی با اشاره به انتخاب دلفان به عنوان یکی از شهرستان‌های پایلوت محرومیت‌زدایی، تصریح کرد: روند این بحث از سال پیش شروع و منابعی هم به آن تخصیص داده شده است.

استاندار لرستان اضافه کرد: باید ساختار آن سریع‌تر مشخص شود و از هفته آینده کار اجرایی را شروع کنیم.

وی گفت: حضور قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) فرصت خوبی در دلفان است و می‌توانند در کنار بنیاد برکت کارهای زیادی اجرا کنند.

خادمی با تأکید بر مطالعه دقیق طرح محرومیت‌زدایی، تصریح کرد: با جهاد دانشگاهی در رابطه با مطالعه قراردادی منعقد شده و در حال فعالیت هستند.

استاندار لرستان در ادامه با بیان اینکه خیرین، سمن‌ها و... همه را باید به کار بگیریم که کار را جلو ببرند، اضافه کرد: امیدوارم راه را پیدا کنیم و موانع را برداریم.

استاندار لرستان با اشاره به فعالیت‌های معمول دستگاه‌های اجرایی در شهرستان دلفان، تأکید کرد: ما می‌خواهیم فراتر از این دستگاه‌ها کار کنیم و علاوه بر فعالیت‌های عادی باید کارهای بزرگ‌تری انجام دهیم.

وی با تأکید بر هم‌افزایی در راستای اجرای بهتر کارها، افزود: در سایه همکاری بین دستگاهی و هم‌افزایی قطعاً خروجی کار بهتر خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: