• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-4185-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار تأکید کرد:
حضور مشاوران دانشگاهی در کارگروه‌های تخصصی لرستان

استاندار لرستان بر لزوم حضور مشاوران دانشگاهی در کارگروه‌های تخصصی استان تأکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جلسه با مشاوران دانشگاهی اظهار کرد: مشاوران باید با توجه به تخصص خود و متناسب با موضوعات جلسات کارگروه‌های تخصصی استان در این کارگروه‌ها حضور داشته باشند و نقطه نظرات تخصصی و کارشناسی خود را مطرح کنند.

وی با تأکید بر اینکه آثار نظریه‌های دانشگاهیان باید در توسعه استان دیده شود بیان کرد: برای رفع چالش‌ها و مشکلات باید از ظرفیت‌ بزرگ دانشگاه‌های استان استفاده شود، بنابراین مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان باید از ظرفیت‌ها و نیروی انسانی کیفی دانشگاه‌ها برای رفع چالش‌های حوزه‌ی کاری خود، استفاده کنند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: وقتی مشکلی مطرح می‌شود باید راه‌حل برای رفع مشکل هم بیان شود و در این راستا باید به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جامعه‌ی محققان و دانشگاهیان استان توجه کرد.

خادمی تأکید کرد: می‌توان بر اساس موضوعات و مسائل مرتبط با توسعه‌ی استان، در ساختار گروه مشاوران دانشگاهی نیز تغییراتی داد و جمع بیشتری را در این رابطه شکل داد.

وی با بیان اینکه ما به دنبال راه‌حل برای انجام کارها و مشکلات استان هستیم، تصریح کرد: یکی از راه‌های دسترسی به اطلاعات مشارکت در بحث‌ها، شرکت در جلسات و آسیب‌شناسی و در نهایت پیشنهاد راه‌کار است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: