• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-6214-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل پست لرستان خبر داد:
اجرای پروژه جی‌نف در الشتر و الیگودرز

مدیرکل پست لرستان از اجرای پروژه جی‌نف در الشتر و الیگودرز خبر داد.

محمد ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به برنامه‌های شرکت بیان کرد: استفاده از ابزارها و سرویس‌های جدید پستی جزو برنامه‌های سال 97 شرکت است که در راستای خدمات‌رسانی به مردم طراحی و باعث ایجاد بازارهای جدید با کیفیت مطلوب‌تری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه با ارائه این خدمات خیلی از مشکلات جامعه به لحاظ ترافیک و سفرهای زائد شهری مرتفع می‌شود، افزود: همچنین هزینه‌های سرباری که به خانواده‌ها تحمیل می‌شود حذف خواهند شد.

ناظری با بیان اینکه در راستای خدمات عمومی برنامه‌های دیگری را نیز در دست اقدام داریم به پروژه جی‌نف اشاره کرد و گفت: این طرح که نشانی استاندارد ملی است و با همکاری مسئولین استانی توانستیم برنامه ابلاغی سال 96 را به خوبی انجام بدهیم و نقشه خرم‌آباد و بروجرد تهیه شد.

مدیرکل پست لرستان ادامه داد: هم اکنون نقشه‌ها تحویل قسمت جغرافیایی و اطلاعات مکانی پست شرکت ملی داده شده‌‌اند و منتظر تایید آنها هستیم.

وی اظهار کرد: امسال قابلیت انجام نقشه الشتر و الیگودرز را داریم چراکه سال گذشته تایید شدند. اگر نقشه‌های پارسال را دستگاه‌های اجرایی به ما ارائه بدهند و مورد تایید قرار بگیرند کل استان را انجام خواهیم داد.

ناظری تصریح کرد: امسال می‌توانیم به صورت کامل در استان ژئوکدسازی را انجام بدهیم اما منوط به همکاری دستگاه‌های اجرایی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: