• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-5914-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان:

دانشگاه‌های کشور کم‌دانشی را ترویج می‌دهند

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان گفت: دانشگاه‌های کشور کم‌دانشی را ترویج می‌دهند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، شهناز حمزه‌لوی در یازدهمین دورهمی که به کمک دفتر تجاری‌سازی و فناوری جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، اظهار کرد: احساس می‌کنیم در مشاغل دولتی حاشیه امن و راحتی وجود دارد و افراد زیادی به این سمت گرایش دارند.

وی با بیان اینکه هم اکنون دنیای رقابت بوده و مزیت رقابتی حاکم است، افزود: در این فضا کسی برنده می‌شود که با استفاده از توانمندی‌های خود مزیت رقابتی را به صورت دائم داشته باشد.

حمزه‌لوی مشکلات دانشگاه‌های کشور را ترویج کم‌دانشی عنوان کرد و گفت: متأسفانه دانشجویان ما تنها از دیتای خام به اطلاعات می‌رسند و روشی در زندگی به وجود آمده که تنها مرور می‌کنیم و مرورخوانی داریم.

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان تصریح کرد: اگر می‌خواهید پیشرفت کنید می‌بایست در مطالعات خود تعمق کنید و عمیقاً موضوع را درک کرد چراکه صرفاً گرفتن مدرک شرط نیست.

وی با بیان اینکه در حوزه دانشگاهی علم را تعمیق ندادیم، اظهار کرد: در تمامی دانش‌ها حتی علوم انسانی باید قدرت تحلیل داشت.

حمزه‌لوی جمعیت تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی را 42 میلیون نفر اعلام کرد و گفت: در یک دوره این سازمان در حال اضمحلال بود که با استفاده از فن‌آوری و به‌روز کردن سیستم از این وضعیت خارج شد.

 مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان ادامه داد: هم اکنون دیتا سنترهایی راه‌اندازی شده که اطلاعات جامعه هدف را جمع‌آوری و با استفاده از کد ملی می‌توان سوابق بیمه‌ای را به دست آورد. همچنین مقررات و بخشنامه‌هایی در سایت بارگذاری شده است.

وی به کارآفرینان توصیه کرد در انعقاد قرارداد ابتدا از مشورت رؤسای درآمد که در شعبه‌های تأمین اجتماعی حضور دارند استفاده کنند تا حداکثر سود را داشته باشند و نفع نهایی مدنظر قرار گیرد.

حمزه‌لوی بیان کرد: قراردادها ضرایبی دارند که با توجه به آنها بیمه بسته می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: