• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-1887-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان مطرح کرد:

تهذیب، شناخت انتظار و تربیت، ویژگی‌های جوان منتظر

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با تشریح وظایف و ویژگی‌های جوان منتظر در عصر انتظار، محبت به امام زمان(عج) را وظیفه جوان منتظر ذکر کرد و گفت: تهذیب، شناخت و معرفت انتظار و تربیت ویژگی‌‌ها و وظایف جوان منتظر هستند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام مهدی مرادیان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهارکرد: در عصر امروز جوانان ما باید بیشتر از هر زمان منتظر ظهور امام زمان(عج) باشند.

وی در تشریح وظایف و ویژگی‌های جوان منتظر، عنوان کرد: جوانان منتظر باید بدانند فلسفه‌ انتظار چیست و با تشخیص انتظار خوب و بد روش‌های انتظار خوب را سرلوحه‌ی امورات زندگی قرار دهند.

مرادیان با بیان این‌که جوانان منتظر باید برای امام عصر(ع) احساس خلا کنند، عنوان کرد: تا احساس خلا ایجاد نشود نمی‌توان به امام زمان(عج) متصل شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: جوانان منتظر باید برای تربیت و تهذیب خود و دوستان‌شان تلاش کنند، بدین معنا که باید برای هدایت یکدیگر دل بسوزانیم.

وی تصریح کرد: محبت به امام زمان(عج) تابع معرفت و شناخت است، بدین معنا که هرچه شناخت ما نسبت به منجی عالم بشریت بیشتر شود، محبت هم فزونی می‌یابد.

مرادیان با بیان این‌که جوانان منتظر نباید اجازه دهند دشمنان اسلام و شیعیان با فلسفه‌بافی مغرضانه‌ خود چهره‌ معصوم امام را مخدوش و خشن نشان دهند، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران مقدمه‌ساز نظام جهانی امام زمان(عج) است و این را دشمنان بهتر از ما فهمیده‌اند، نباید سنگر این نظام را خالی کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: