• شنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-3186-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه لرستان خبر داد:

تعلق پایه تشویقی به اعضای هیات علمی دارای ایده

رئیس دانشگاه لرستان از تعلق پایه تشویقی به اعضای هیات علمی دارای ایده خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر خسرو عزیزی در جلسه‌ شورای فرهنگی دانشگاه لرستان با بیان اینکه همه باید در راستای تحقق شعار سال "حمایت از کالای داخلی" از تولیدات ساخت داخل حمایت کنیم، افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی که حمایت از کالای داخلی نیز جزء آن است تصویب شده هر عضو هیئت علمی اگر ایده‌ای و طرحی داشته باشد که منجر به تجاری‌سازی و تولید داخلی شود پایه تشویقی به او تعلق خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: یکی از اقدامات عملی برای تحقق اقتصاد مقاومتی، خرید تجهیزات ساخت داخل برای آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان بوده است.

در ادامه این جلسه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، اظهار کرد: نزدیک به هفت سال توفیق خدمت در دانشگاه لرستان را داشته‌ام و جو این دانشگاه دوستانه، معنوی و با اخلاق است.

حجت‌‌الاسلام سید اسماعیل حسینی گفت: امید می‌رود همه بتوانند در تحقق شعار سال گام‌های اثربخشی بردارند.

در ادامه جلسه نیز دکتر حسین فلاحی‌اصل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، گفت:  شعار سال  بسیار مهم است وهمه باید کوشش کنیم از کالای ایرانی حمایت شود.

به گزارش ایسنا، در این جلسه، نمایندگان تشکل‌های دانشجویی بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان، جامعه اسلامی دانشجویان و شورای صنفی دانشجویان دانشگاه لرستان، اظهار نظر کرده و درخواست‌های خود را بیان کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: