• شنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-8514-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبرداد:

اسکن سوابق مربوط به بازسازی جنگ توسط بنیاد مسکن لرستان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان با اشاره به بازسازی مناطق بمباران شده توسط این بنیاد، در رابطه‌با فعالیت‌های مربوط به دانشنامه دفاع مقدس لرستان، گفت: کل سوابق بازسازی جنگ و پرونده‌های مربوط به بنیاد مسکن را اسکن کرده‌ایم و در اختیار بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قرار داده‌ایم.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مسعود رضایی، در جمع خبرنگاران به‌مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن و افتتاح حساب ۱۰۰ اظهارکرد: این بنیاد در تاریخ ۲۱ فروردین‌ماه سال ۵۸ با فرمان امام خمینی(ره) با هدف خدمتگزاری به اقشار مختلف مردم افتتاح شد.

وی با اشاره به نقش کارکنان اداره‌کل بنیاد مسکن لرستان در دوران دفاع مقدس، افزود: همکاران ما در همان زمان روحیه جهادی و بسیجی داشتند و بعد از دوران جنگ شروع به باسازی مناطق بمباران شده استان کردند.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان در خصوص فعالیت‌های مربوط به دانشنامه دفاع مقدس لرستان نیز، گفت: کل سوابق بازسازی جنگ و پرونده‌های مربوط به بنیاد مسکن را اسکن کرده و در اختیار بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قرار داده‌ایم.

رضایی با بیان این‌که بنیاد مسکن چهار شهید، چهار ایثارگر و ۱۲ رزمنده به انقلاب هدیه کرده است، خاطرنشان کرد: ۷۷ نفر از کارکنان بنیاد از نیروهای بسیجی هستند.

وی بیان کرد: با همکاری پایگاه بسیج بنیاد مسکن، خاطرات و زندگی نامه شهدا و رزمندگان این بنیاد در اختیار بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قرار خواهد گرفت.

رضایی عنوان کرد: در روزهای آینده از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان که در حال ساخت است بازدید خواهیم کرد و همکاری لازم را برای ساخت این مکان فرهنگی خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: