• شنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-2886-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست اداره‌ کل آموزش و پرورش مطرح کرد:

عضویت ۱۸ هزار فرهنگی لرستان در تشکیلات بسیج

سرپرست اداره‌ کل آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش و پرورش با اهدای 4600 شهید فرهنگی و 36 هزار شهید دانش‌آموز رسالت فرهنگی خود را با ایثار و شهادت درآمیخته است و هم اکنون 18 هزار فرهنگی در لرستان افتخارعضویت در تشکیلات بسیج را دارند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، موسوی‌نیا، در نخستین جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت مقام معلم  که با مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان  در اتاق کنفرانس آموزش و پرورش لرستان با رویکرد تعامل دو جانبه برگزار شد، با اشاره به اقدامات و همکاری‌های انجام شده بین سپاه و آموزش و پرورش، اظهار کرد: بین این دو نهاد هیچ فاصله‌ای نبوده و نیست به‌طوری‌که در دوران هشت سال دفاع مقدس، بیشترین آمار شهیدان متعلق به جامعه فرهنگی و دانش‌آموز بوده است. 

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش با اهدای 4600 شهید فرهنگی و 36هزار شهید دانش‌آموز رسالت فرهنگی خود را با ایثار و شهادت درآمیخته است و هم اکنون 18 هزار فرهنگی درلرستان افتخارعضویت در تشکیلات بسیج را دارند.

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان گفت: باتوجه به قرار گرفتن روز معلم و بسیج فرهنگیان در دوازدهم اردیبهشت‌ماه، برنامه‌های متعددی در این روز و هفته معلم با همکاری بسیج فرهنگیان برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره‌ کل آموزش و پرورش لرستان با بیان این‌که ما باید در برابر مقام علم و دانش سر تعظیم فرود بیاوریم، افزود: در این راستا هماهنگی‌های لازم برای هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم، صورت گرفته است.

موسوی‌نیا بیان کرد: خدمت به جامعه فرهنگی و دانش‌آموزان از وظایف ذاتی ماست و امیدواریم امسال نیز با هماهنگی و یک‌دلی، برنامه‌های بزرگداشت مقام معلم را به بهترین وجه برگزار کنیم.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: