• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-4085-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده سلسله و دلفان در مجلس خبر داد:

اخذ ردیف بودجه‌ای سد تاج امیر و تصفیه‌خانه فاضلاب الشتر و نورآباد

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: سد تاج امیر و تصفیه‌خانه فاضلاب الشتر و نورآباد در ردیف بودجه‌ای 97 قرار گرفت.

علی رستمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان از پروژه‌های نیمه‌تمام همه شهرستان‌های استان بازدید و به مسئولین هشدار داد باید این پروژه‌ها به اتمام برسند که از وی تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تذکرات استاندار شتاب در روند عملیات اجرایی پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان‌های استان ایجاد شده است.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس اضافه کرد: یکی از پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان نورآباد سکوها و سالن‌های ورزشی بوده که بین 20 تا 25 سال پیش اسکلت‌سازی شدند و متأسفانه از بین رفتند که با تذکرات استاندار لرستان عملیات اجرایی و مقاوم‌سازی آن‌ها آغاز و نقاط ضعف برطرف شده است.

وی گفت: در بحث بیمارستان‌ها و تصفیه‌خانه فاضلاب الشتر و نورآباد تذکرات لازم داده و تسریع در کار صورت گرفته است.

رستمیان بیان کرد: ردیف اعتباری تصفیه‌خانه فاضلاب الشتر و نورآباد و سد تاج امیر در بودجه سال 97 مشخص شد و این در حالی است که  وقتی قرارگاه خاتم‌الانبیاء عملیات اجرایی سد تاج امیر را آغاز کرد این پروژه دو ریال اعتبار داشت.

این نماینده مجلس گفت: امسال با تلاش در کمیسیون تلفیق و پیگیری‌های استاندار لرستان توانستیم ردیف بودجه‌ای برای سد تاج امیر لحاظ کنیم و امسال نیز کد آن داده می‌شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: