• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-3885-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار خبر داد:
وجود 10 محله حاشیه‌نشین در مرکز لرستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از وجود 10 محله حاشیه‌نشین در مرکز استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور در جلسه کارگروه تخصصی ارتقاء اجتماعی، فرهنگی و سلامت ستاد بازآفرینی شهر پایدار اظهار کرد: در خرم‌آباد 10 محله حاشیه نشین وجود دارد که دارای مشکلات اجتماعی، فرهنگی و آموزشی هستند.

وی در ادامه افزود: در این راستا شرح خدمات بین سازمان‌های مردم نهاد و دیگر گروه‌های اجتماعی با یک هدف مشخص شده و وظایف کاملا از یکدیگر متمایز است که با همکاری باعث هم افزایی و بالا بردن سرعت در کار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه انتظار داریم تمام دستگاه‌ها همکاری‌های لازم را داشته باشند، یادآور شد: فرمانداری خرم‌آباد به عنوان کارفرمای محلی پیگیر مسائل مربوطه خواهد شد و مقدمات کار را از همین امروز فراهم می‌کند.

خجسته‌پور با اشاره به اینکه کارها صرفا با برگزاری جلسات نتیجه‌ای نخواهند داشت، تصریح کرد: کار باید میدانی انجام گیرد و دستگاه‌های اجرایی با همکاری سازمان‌های مردم نهاد از طریق فرم‌هایی که تهیه شده اطلاعات این مناطق را جمع‌آوری کنند.

وی با بیان اینکه کار باید جهادی باشد، افزود: سه ویژگی کار که عالمانه دیدن و شناخت موضوعات، عقل و تدبیر و عشق و انگیزه است را باید مبنا قرار دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: