• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-2590-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر آموزش و پرورش:

تاسیس آموزشگاه شبانه‎روزی در شهرستان بروجرد ضروری است

مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: تاسیس آموزشگاه شبانه‎روزی در شهرستان ضروری است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، شهاب روزبهانی اظهار کرد: تاسیس یک آموزشگاه شبانه‎روزی مختص دانش آموزان دختر روستایی یکی از مهم‎ترین اولویت‎های آموزش و پرورش بروجرد برای سال تحصیلی آینده است.

وی خاطرنشان کرد: در بازدیدهایی که از مدارس روستایی داشته‎ایم دانش آموزان دختر این مدارس یکی از مهم‎ترین خواسته‎های خود را فراهم کردن زمینه جهت ادامه تحصیل خود عنوان می‎کردند.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد یکی از مهم‎ترین علل ترک تحصیل دانش آموزان دختر در روستاها را دشواری رفت و آمد به مرکز شهرستان عنوان کرد و ادامه داد: دانش آموزان روستاها سرشار از استعداد و توانایی هستند به‎گونه‎ای که ما در بعضی از بازدیدها متوجه می‎شدیم که دانش آموز دختر ما با وجود تمام کمبودهایی که از نظر امکانات برای او وجود داشت در حال فراگیری زبان ایتالیایی است و بزرگترین آرزوی خود را ادامه تحصیل عنوان می‎کرد و از این قضیه که چرا زمینه برای ادامه تحصیل او فراهم نیست گلایه و شکلایت داشت.

روزبهانی در ادامه گفت: طی رایزنی‎هایی که با اداره کل انجام شده است موافقت ضمنی جهت احداث یک آموزشگاه شبانه‎روزی مختص دختران اخذ و به زودی کارهای اجرایی آن انجام می‎شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: