• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-5284-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست معاونت عمرانی استانداری لرستان خبر داد:

کلنگ‌زنی دو دهانه پل دائم روی خرم‌رود/ سبک‌سازی در طراحی هندسی پل‌ها

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از کلنگ‌زنی دو دهانه پل دائم روی خرم رود خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، رضا آریایی در حاشیه جلسه شورای ترافیک استان اظهار کرد: در این جلسه مشکلات راه دسترسی به ترمینال برون‌شهری خرم‌آباد مورد بحث قرار گرفت و در خصوص اصلاح هندسی راه دسترسی از بلوار شصت متری به ترمینال برون‌شهری خرم‌آباد تصمیم‌گیری لازم به عمل آمد.

وی با بیان اینکه طرح تهیه شده توسط شهرداری خرم‌آباد مورد بحث و بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت، افزود: همچنین مقرر شد راه ورودی به ترمینال تعریض و نسبت به نصب چراغ راهنمایی در این محل اقدام شود.

آریایی خاطرنشان کرد: شهرداری خرم‌آباد نیز متعهد شد ظرف مدت حداکثر بیست روز نسبت به انجام اصلاحات هندسی موردنظر اقدام کند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه نتیجه مطالعات مشاور ترافیک در خصوص جانمایی محل احداث دو دهانه پل‌های دائم بر روی رودخانه خرم‌آباد مطرح شد و بعد از بحث و بررسی مورد تصویب اعضا قرار گرفت، گفت: در این جلسه مقرر شد که مشاور سازه‌ای پل‌های دوقلوی خرم‌آباد حداکثر تا پایان فروردین نسبت به تهیه نقشه‌های اجرایی برای شروع عملیات احداث پل‌های دائم اقدام کند.

وی بیان کرد: در اولین هفته اردیبهشت کلنگ شروع عملیات اجرای دو دهانه پل دائم بر روی رودخانه خرم‌آباد بر زمین زده خواهد شد.

آریایی با بیان اینکه در این جلسه بر سبک‌سازی و زیبایی در طراحی هندسی پل‌ها تأکید شد، ادامه داد: اعتبار این پروژه به‌صورت مشترک توسط استانداری لرستان و شهرداری خرم‌آباد تأمین خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: