• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-4687-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

شوراها بستر مناسب برای ترویج فکر و اندیشه جهادی هستند


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، شوراها را بستری مناسب برای ترویج فکر و اندیشه جهادی دانست.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الله ناصرپور در دیدار با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، گفت: شوراها به‌عنوان ابزار تحکیم کننده پایه‌های انقلاب شناخته می‌شوند و این یک امکان فوق‌العاده برای نشر و ترویج فکر و اندیشه جهادی است.

این مسئول بیان کرد: اگر بتوانیم با استفاده از بسته‌های فرهنگی و اجتماعی، اندیشه جهادی، ایثارگری و مقاومت را به نسل‌های متمادی انقلاب منتقل کنیم، به تقویت پایه‌های نظام کمک کرده‌ایم.

وی با اشاره به اهداف شوراهای اسلامی شهر در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی و اقتصادی، اظهار کرد: شوراهای اسلامی شهر از ارکان اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

این مسئول افزود: امروز شوراها به‌عنوان ابزار تحکیم کننده پایه‌های انقلاب شناخته می‌شوند و این یک امکان فوق‌العاده برای نشر و ترویج فکر و اندیشه جهادی به دست شوراها است.

ناصرپور ادامه داد: اگر بتوانیم با استفاده از بسته‌های فرهنگی و اجتماعی موجود، اندیشه جهادی، ایثارگری و مقاومت را به نسل‌های متمادی انقلاب منتقل کنیم، به تقویت پایه‌های نظامی الهی کمک کرده‌ایم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با اشاره به اهمیت مراکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، گفت: جوانان با بازدید از این مراکز، می‌توانند آثار و نشانه‌های جان باختن در راه عقاید و باور‌های انقلاب را لمس کنند.

وی تصریح کرد: ساختمان اصلی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان پیشرفت ۶۰ درصدی داشته است و با توجه به اهمیت حفظ و نشر ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس، بایستی مسئولان توجه ویژه‌ای به روند ساخت این مرکز داشته باشند.

ناصرپور دفاع مقدس را یک «انقلاب دفاعی» دانست و خاطرنشان کرد: لرستان در دفاع مقدس به‌عنوان خاکریز دوم، نقش عمده‌ای را ایفا کرد و مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان نیز به‌عنوان مرکز آشنایی جوانان با اندیشه‌های انقلابی و جهادی و همچنین ارزش‌های دفاع مقدس، بایستی هرچه زودتر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: