• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-2885-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئيس كميسيون قضائي و حقوقي مجلس:

ولایت‌پذیری، مردمي و مکتبي بودن، ويژگي بارز پليس است

رئيس كميسيون قضائي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي با بيان این‌که نيروي انتظامي همواره در خط مقدم است، گفت: پليس با امكانات محدود بيشترين تلاش‌ها را از خود نشان می‌دهد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، الهيار ملكشاهي بیان کرد: حفظ امنيت، مهم‌ترین و سنگین‌ترین مأموريت در نظام اسلامي است كه كاركنان انتظامي با شايستگي و توانمندي در اجراي آن سربلند هستند.

وي با بيان اينكه كاركنان نيروي انتظامي با امكانات محدود بيشترين تلاش‌ها را از خود نشان می‌دهند، افزود: امنيت بی‌نظیری كه در حال حاضر حكم فرماست به دليل زحمات فرزندان شجاع نيروي انتظامي است.

ملكشاهي مقوله امنيت را نيازي اساسي و تعیین‌کننده در هر جامعه‌ دانست و یادآور شد: پيشرفت در بخش‌هاي مختلف اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي مستلزم وجود جامعه‌ای ايمن و منظم است.

رئيس كميسيون قضائي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي پليس را يک نيروي ولايي و ارزشمند خواند و بیان کرد: ولایت‌پذیری، مردمي و مکتبي بودن ويژگي بارز پليس است و همين ویژگی‌ها باعث تفاوت پليس نظام مقدس جمهوري اسلامي با ديگر پلیس‌های جهان است.

وي با بيان این‌که همه مأموريت پليس در راستاي نيازهاي مردم و جامعه است، افزود: همه مکلفند در استقرار امنيت با پليس همکاري و مشارکت داشته باشند.

ملكشاهي با تأکید بر این‌که تلاش‌های شبانه‌روزی و طاقت‌فرسای پليس، موجب شده تا مردم احساس امنيت کنند و با آرامش خاطر به انجام امور بپردازند، تصريح كرد: پليس با همدلي در کنار ساير نيروهاي مسلح، نظم و امنيت را به‌عنوان مهم‌ترین اصل پيشرفت بشر برقرار کرده است.

وي در پايان ضمن ابراز رضايت از امنيت مطلوب استان و تقدير و تشکر از زحمات پليس به‌ویژه در تعطيلات نوروزي كه كاهش جرائم را به همراه داشته است، گفت: نيروي انتظامي با تلاش شبانه‌روزی و کار جهادي، موفقیت‌های زيادي به دست آورده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: