• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3787-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی:
هدف ما ایجاد اقتصاد قوی و شاد در لرستان است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: هدف ما ایجاد اقتصاد قوی و شاد در استان است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حمیدرضا حنان در شورای اداری استان اظهار کرد: سال جدید را مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامیدند که شعارهای هرساله نه‌تنها شعار نیستند و برنامه‌های راهبردی نظام نیز محسوب می‌شوند.

وی با بیان اینکه نگاه‌های متفاوتی به شعار سال داریم، افزود: نگاه عمیق‌تر به آن برنامه است و ضرورت دارد به‌عنوان برنامه راهبردی به آن عمل شود.

حنان ادامه داد: قطعاً برای حمایت از کالای ایرانی باید محصولی باکیفیت بالا تولید کرد که این مهم منوط به علم محوری و عقل‌گرایی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه مبانی فکری این مسئله و تحقق بخشی آن باید مهیا شود، گفت: در این راستا باید از فرهیختگان، نخبگان، اندیشمندان و صاحب‌نظران مبانی تحقق بخشی را تبیین کنند.

وی با اشاره به اینکه در استان با توجه به این شعار نیاز به برنامه‌ریزی وجود دارد، ادامه داد: تمام توان استان اعم از نمایندگان مردم در مجلس، ائمه جمعه و مدیران استانی با رهنمودهای استاندار بدون هیچ انحرافی در این مسیر حرکت می‌کنند.

حنان بیان کرد: همگی باید به دور از هرگونه انحراف و حاشیه در راستای شعار سال قدم برداریم و بنا بر تأکید رئیس‌جمهور سالی توأم بانشاط و شادی نیز باشد.

این مقام مسئول در پایان گفت: هدف همه ما ایجاد اقتصاد قوی و شاد در استان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: