• جمعه ۱۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2887-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

۹۲ هزار مسافر در ستادهای آموزش و پرورش لرستان اسکان یافتند


سرپرست  آموزش و پرورش لرستان گفت: ۹۲ هزار مسافر نوروزی تا پایان نهمین روز از نوروز در ستادهای آموزش و پرورش استان اسکان یافتند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید احمد علی موسوی‎نیا در جمع خبرنگاران در رابطه اسکان مسافران نوروزی در ستادهای آموزش و پرورش استان اظهار کرد: پذیرش مسافران نوروزی از صبح امروز در 10 پایگاه اسکان آموزش و پرورش در حال انجام است.

وی ادامه داد: آمارهای دریافتی از ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان حکایت از پذیرش بیش از 92 هزار مسافر نوروزی از ابتدای تعطیلات نوروزی تا روز نهم فروردین ماه دارد.

موسوی‎نیا ضمن تقدیر از تلاش اعضاء ستاد اجرایی خدمات سفر در 10 پایگاه اسکان آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: در چند سال اخیر این میزان استقبال بی‎نظیر بوده و خوشبختانه مسافران نوروزی با ابراز رضایت از خدمات ارائه شده اسکان در کلاس‌های مدارس و خانه‌های معلم و اردوگاههای دانش آموزی نسبت به تمدید پذیرش در این اقامتگاه‌ها اقدام می‎کنند.

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان به آمار روز نهم فروردین ماه اشاره کرد و گفت: 9 هزار و 855 مسافر نوروزی در قالب 2 هزار 738 خانوار شب گذشته در مدارس و دیگر اقامتگاه‌های آموزش و پرورش لرستان اسکان داشتند.

گفتنی است انتخاب اول مسافران نوروزی برای اسکان، مدارس و اقامتگاه‎های آموزش و پرورش لرستان است و از ابتدای فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان تاکنون 25 هزار و 643 خانوار در 10 پایگاه اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش و اسکان داده شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: