• دوشنبه ۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3014-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خدمات جدید شهرداری خرم‌آباد به مسافران نوروزی

معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد از تهیه و نصب حمام‌ها و سرويس‌های بهداشتی سیار در برخی بوستان‌های مهم و مراکز اسکان شهرداری خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، رضا خدامرادی گفت: وجود سرويس‌های بهداشتی مناسب و کافی از مهمترین مطالبات مسافرین و گردشگران است که می‌تواند تاثیر بسزایی در رضایت آنان داشته باشد.

وی با اشاره به افزايش قابل توجه مهمانان نوروزی و ساکنین کمپ‌های اقامتی افزود: در کنار سرویس‌های بهداشتی استاندارد در  ستادهای اسکان، جهت رفاه حال مهمانان و ماندگار بیشتر آنان تصميم به استقرار سرویس‌های بهداشتی و حمام‌های سیار در این مراکز گرفتیم.

 معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد ستاد نوروزی امسال را متفاوت‌تر از سال‌های پیش خواند و یادآور شد: جلسات این ستاد از مدتها قبل از موعد معمول در شهرداری آغاز شد و سعی کردیم با مشورت با کارشناسان خبره و بهره گیری از اتاق فکر و همچنین استفاده از تجربيات سال‌های گذشته فضایی خوب و دلپذير را برای مهمانان نوروزی فراهم کنیم.

اینترنت رایگان؛ هدیه شهرداری خرم‌آباد به مسافران نوروزی

در ادامه مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری خرم‌آباد اظهار کرد: با توجه به نیاز مسافران و میهمانان و فراگیر بودن شبکه‌های اجتماعی دسترسی به اینترنت بی‌سیم (WiFi) یکی از خواسته‌‌های عموم مردم است، از این رو با تصویب این برنامه در ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان خرم آباد با هماهنگی بعمل آمده با شهرداری و شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت امسال طی یک برنامه مدون اینترنت رایگان  در دو نقطه ازشهر خرم آباد در اختیار مسافرین و میهمانان نوروزی  قرار گرفته است.

مهدی گل‌میرزایی با بیان این که افراد با استفاده از این اینترنت می‌توانند از کلیه سرویس‌های ارایه شده شهرداری استفاده کنند، افزود: در این طرح، پارک بانوان و پارک نسترن تحت پوشش شبکه اینترنتی قرار گرفته است.

وی با تأکید بر ضرورت تأمین تسهیلات برای مسافران نوروزی تصریح کرد: این اقدام به منظور رفاه بیشتر  گردشگران نوروزی برای استفاده از خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری وی اضافه کرد: طبق آخرین آمار تا روز پنجم فروردین ۲۵۰۰ خانوار امکان اتصال به شبکه اینترنت در مکان‌های استقرار نوروزی را داشته‌اند و پیش‌بینی می‌شود این آمار در روزهای آینده افزایش پیدا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: