• یکشنبه ۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-586-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رییس جهاد دانشگاهی لرستان:
امسال بیش از ۲۳۰۰ نفر روز اسکان نوروزی داریم

رییس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: امسال بیش از ۲۳۰۰ نفر روز اسکان نوروزی داریم.

دکتر سیدعلی نادر دهقانی‌الوار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، ضمن تبریک عید نوروز و فرا رسیدن سال نو اظهار کرد: با توجه به ضرورت برنامه‌ریزی و تلاش همه مدیران استان برای استقبال و پذیرایی از مهمانان نوروزی جهت تبدیل شدن استان به مقصد گردشگری، جهاد دانشگاهی نیز تدابیر لازم را برای پذیرایی از همکاران  سراسر کشور به عمل آورده است.

وی اضافه کرد: در این راستا ساختمان مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تجهیز و با هماهنگی قبلی در اختیار همکاران و خانواده‌های محترم آنان قرار گرفته است.

دکتر دهقانی بیان کرد: بر اساس این رویکرد همکاران ما در جهاد دانشگاهی برنامه‌ریزی مناسبی را برای تحقق این امر انجام داده‌اند که خوشبختانه مورد استقبال قرار گرفته است.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان خاطرنشان کرد: سابقه این فعالیت به چند سال پیش برمی‌گردد که با برنامه‌ریزی مناسب سالیانه امکانات این واحد طی ایام نوروز در اختیار کارکنان جهاد دانشگاهی سراسرکشور قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: در پنج سال اخیر تعداد بسیار زیادی از همکاران سراسر کشور به واسطه این امکانات از استان لرستان بازدید کرده‌اند.

دهقانی گفت: به عنوان مثال در سال گذشته ۱۱۱۷ نفر روز از همکاران جهاد دانشگاهی سراسر کشور مهمان ما در استان بوده‌اند و امسال نیز پیش‌بینی می‌شود این تعداد با رشد صد درصدی به بیش از ۲۳۰۰ نفر روز برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: