• شنبه ۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-1814-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به دنبال اهانت به قوم لر؛
نماینده ولی‌فقیه در لرستان به مقام معظم رهبری نامه نوشتآیت‌الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در لرستان، در پی توهین به قوم لر، نامه‌ای به مقام معظم رهبری نوشت و خواستار رسیدگی ایشان در برخورد با اهانت کنندگان شد. 

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، به دنبال اهانت به قوم لر؛ آیت‌الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در لرستان، نامه‌ای به مقام معظم رهبری نوشت.

 در این نامه آمده است:

محضر مبارک رهبر فرزانه وحکیم انقلاب اسلامی
حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای دام ظله الوارف 
بعد التحیه والسلام

به استحضار عالی می‌رساند، مدتی است اشخاص و جریانی با توهین به قوم لر به دنبال تحریک احساسات این مردم غیور و ولایی می‌باشند. همانطورکه حضرتعالی فرمودید: قوم لر در طول تاریخ به شجاعت و شهامت، دلاورمردی و وفاداری به اسلام و انقلاب ورهبری شهره هستند و در انقلاب اسلامی ودفاع مقدس با تقدیم ۶۵۰۰ شهید دین خود را ادا نمودند.

با وجود محرومیت و آمار بیکاری در استان لرستان، این مردم شریف، نجیب، اصیل و با صبر و قناعت، سختی‌ها را بخاطر انقلاب اسلامی  تحمل نموده و با حضور در صحنه‌های گوناگون  حماسه‌های جاویدان و متعددی را با نام خود  رقم زدند.

به نظر می‌رسد این ایستادگی افتخارات قوم لر بردشمنان، بدخواهان و افراد جاهل سنگین آمده و با توهین به آنان درصدد انتقام‌گیری هستند. 

قطعا اینگونه اقدامات اهانت‌آمیز علاوه بر حرمت شرعی، وحدت، همدلی و امنیت ملی را به مخاطره می‌اندازد.

اینجانب به نیابت از سوی مردم ولایت‌مدار وشهید پرور استان لرستان، ضمن محکوم کردن این چنین حرکات وقیحانه ومکاتبات توهین‎آمیز وغیر قابل توجیه از مستطاب عالی استدعا دارم دستور فرمایید به پاس احترام، فداکاری و وفاداری این مردم انقلابی و ولایی و جلوگیری از تکرار اینگونه اقدامات مخل به وحدت و امنیت اقدامات مقتضی را مبذول دارند.

طول عمر پر برکت حضرتعالی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سید احمد میر عمادی
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه شهرستان خرم آباد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: