• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-7584-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حدود ۳۵ درصد واحدهای شهرک‌های صنعتی لرستان غیرفعال هستند


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: حدود ۳۵ درصد واحدهای شهرک‌های صنعتی استان غیرفعال هستند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمدرضا صفی‌خانی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌‌های دولتی و بخش خصوصی در راستای حمایت از تولید و اشتغال اظهار کرد: با حضور استاندار در شهرک صنعتی شماره دو لرستان بسیاری از موانع و مشکلات این واحدها بیان شد.

وی افزود: جلسه امروز دارای سه رویکرد بررسی مشکلات واحدهای تعطیل، نیمه تعطیل و فعال بوده که استاندار برای هر قسمت از دو واحد بازدید کردند.

صفی‌خانی اضافه کرد: در جلسه امروز تولیدکنندگان مشکلات خود را مطرح کرده که عمدتاً دارای معضلاتی مانند مشکلات بانکی، تأمین اجتماعی، مالیاتی و زیرساخت‌های شرکت بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان کرد: مهم‌ترین اولویت‌های این سازمان در سال آینده بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی، بهبود کالاهای تولیدی و رفع موانع تولید است.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه حدود ۳۵ درصد از واحدهای شهرک‌های صنعتی غیرفعال بوده و برای فعال کردن آن‌ها باید واحدهای صنعتی ما بتوانند کالاهای قابل‌رقابت تولید کنند که در این راستا باید از تمام پتانسیل‌ها جهت رفع مشکلات تولید، صنعت و اشتغال استفاده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: