• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-5685-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان تاکید کرد:

تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان و جوانان در پست‌های مدیریتی

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان بر تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان و جوانان در پست‌های مدیریتی تا پایان برنامه ششم توسعه تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، ناهید پرویزپور در مراسم معارفه بخشدار جدید مرکزی بروجرد اظهار کرد: در دولت‌های گذشته نگاه به حضور زنان در عرصه‌های مختلف نگاهی حمایتی و سرپرستی بوده است.

وی افزود: زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور با وجود اینکه در تمام صحنه‌های مشارکت توده‌ای نقش تاثیرگذاری دارند اما در سطح مشارکت نخبگان که همان حضور در عرصه‌های تصمیم‌سازی و مدیریت است، سهم ناچیزی در توزیع قدرت داشته‌اند.

پرویزپور با بیان اینکه هر کشوری که بخواهد به توسعه پایدار و همه جانبه دست یابد باید از سرمایه‌های انسانی صرف نظر از جنسیت بهره‌مند شود، تصریح کرد: خوشبختانه یکی از شعارهای دکتر روحانی در ایام تبلیغات انتخابات توجه به ظرفیت بانوان و جوانان بود و بعد از پیروزی در انتخابات و استقرار دولت تدبیر و امید در تمام صحنه‌ها شاهد تحقق این شعار و حضور زنان در پست‌های مدیریت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هستیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری با اشاره به اینکه مقام ارشد استان از بدو ورود بر انتصاب بانوان و جوانان در پست‌های مدیریتی تاکید داشت، خاطرنشان کرد: در مدت شش ماه حضور آقای خادمی، سه نفر از بانوان توانمند استان به سمت مدیرکل بیمه سلامت، معاون فرماندار ازنا و بخشدار مرکزی بروجرد منصوب شده‌اند که نشان از عزم جدی در انتصاب بانوان دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: با همت مسئولان ارشد تا پایان برنامه ششم توسعه شاهد تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان و جوانان در پست‌های مدیریتی باشیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم با حکم استاندار لرستان، فاطمه گودرزی از نیروهای وزارت کشور به‌عنوان بخشدار مرکزی بروجرد معارفه و از خدمات محمدعلی گودرزی بخشدار سابق تقدیر به عمل آمد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: