• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-4190-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر پایگاه پل‌های تاریخی لرستان:

پل "پلدختر" آسیب جدی ندیده است

مدیر پایگاه پل‌های تاریخی لرستان گفت: پل "پلدختر" آسیب جدی ندیده است.

علی مصطفی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، در خصوص برخورد یک کامیون حامل محموله ترافیکی به بخشی از پل تاریخی پلدختر اظهار کرد: متأسفانه در مسیر عبور از این جاده باید زیرطاق پل رد شد و چون محور ترانزیتی است، احتمال آسیب وجود دارد و دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه باید تمهیداتی اندیشید تا از این آسیب‌ها جلوگیری کرد، افزود: در حادثه برخورد ماشین با پایه غربی این پل آجرهایی از آن کنده شد که بلافاصله بعد از گزارش تصادف، مسئولان اداره میراث فرهنگی شهرستان و استان در محل حاضر شدند.

مصطفی‌نژاد با بیان اینکه میزان خسارت وارد آمده محاسبه و راننده ملزم به پرداخت آن شده است، گفت: خسارت زیادی به پل وارد نشده و در راستای مرمت و ترمیم آن اقدامات اولیه انجام شده است که چون در ایام افزایش تردد این محور هستیم کار با وقفه‌ای روبرو شده و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

مدیر پایگاه پل‌های تاریخی لرستان با بیان اینکه آجرهای کنده شده از پل در سال‌های گذشته یک بار دیگر از آن جدا شده بودند، اضافه کرد: باید به صورت اصولی کار مرمت را انجام داد تا مجدداً شاهد این وضعیت نباشیم.

وی مرمت پل‌های تاریخی را کاری مستمر عنوان کرد و افزود: این کار تنها در یک زمان خاص شروع و به پایان نمی‌رسد بلکه باید به صورت مداوم انجام شود.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: