• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-5485-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

‍ استاندار لرستان تاکید کرد:

توقف ماشین‌های حمل نخاله در مکان‌های ممنوعه


استاندار لرستان بر توقف ماشین‌هایی که نخاله و زباله‌های خود را در مکان‌های ممنوعه تخلیه می‌کنند، تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید موسی خادمی در بازدید از پروژه ساماندهی ورودی‌های شهر خرم‎آباد اظهار کرد: مهمترین اقدامی که در آستانه ایام نوروز در استان شروع شده بحث پاکسازی و تمیز کردن ورودی‌‌های شهرها  به‌ویژه خرم‌آباد است.

وی افزود: امروز به صورت جهادی کار شروع شده و امیدواریم ورودی‌ها به گونه‌ای پاکسازی و ساماندهی شوند که در بدو ورود مسافر به شهر قضاوت اولیه آن، قضاوت یک شهر تمیز باشد.

خادمی با بیان اینکه گروه‌های اجتماعی و سمن‌ها در راستای فرهنگ تمیز نگه داشتن شهر پای کار باشند، اضافه کرد: بخشی از کار به طور طبیعی توسط دستگاه‌ها انجام می‌گیرد اما کافی نیست چراکه توان و کارآیی ما در صورت همکاری نکردن مردم به نتیجه نخواهد رسید.

استاندار لرستان بیان کرد: اگر قرار باشد دستگاه‌ها پاکسازی و تمیز کنند و بعد از آن مردم تولید نخاله و زباله داشته باشند، اتفاقی در ساماندهی و زیباسازی منظر شهر نخواهد افتاد و همان وضعیت قبلی ادامه خواهد یافت.

وی به حضور گروه‌های اجتماعی و سمن‌ها تاکید کرد و گفت: با یک فرهنگ‌سازی مناسب در راستای اینکه اگر کسانی زباله تولید کردند و در جایی که درست نبود آن را رها کنند آنها را به مردم معرفی کنیم.

خادمی یادآور شد: شماره ماشین‌هایی که نخاله و زباله‌های خود را در مکان‌های ممنوعه تخلیه می‌کنند را به سامد استانداری و یا پلیس اعلام کرده که دادستانی و پلیس پس از پیگیری ماشین‌های متخلف را متوقف کنند.

استاندار لرستان تأکید کرد: مردم نیز با گرفتن فیلم از کسانی که در راستای پاک‌سازی و تمیز نگه داشتن شهر رعایت نمی‌کنند و باعث بر هم زدن آرایش آن می‌شوند می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی برخورد کنند. انتظار داریم مردم پای کار باشند و در زیبایی و ساماندهی ورودی‌های شهر کمک کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: