• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-9814-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان:

جهاد دانشگاهی از پیش‌روترین دستگاه‌ها در موضوعات محیط زیست است

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: جهاد دانشگاهی از پیش‌روترین دستگاه‌ها در موضوعات محیط زیست است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهرداد فتحی بیرانوند در آیین تجلیل از نفرات برتر مسابقه عکاسی روز جهانی تالاب‌ها و حامیان پویش ملی "مسیر پاک تا کربلا" که به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، اظهار کرد: در مورد بحث‌های زیست محیطی خیلی از مدیران پای کار آمدند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه مردم لرستان همواره پیش‌قدم در موضوعات زیست‌محیطی بوده‌اند، افزود: این مهم ریشه در فرهنگ و اعتقاد ما دارد و بحث‌های محیط زیستی با زندگی روزانه افراد عجین شده است.

فتحی بیرانوند جهاد دانشگاهی را یکی از پیش‌روترین دستگاه‌ها در موضوعات محیط زیست عنوان کرد و اضافه کرد: مهم‌ترین موضوع در محیط زیست فرهنگ‌سازی در این رابطه است که جهاد دانشگاهی نقش بسزایی در این زمینه ایفا کرده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در ادامه تأکید کرد: اگر تمام دولت در رابطه با حفاظت از محیط زیست اقدام کنند باز بخشی از کار باقی می‌ماند و برای همین مردم باید پای کار بیایند.

وی با بیان اینکه گستره بحث‌های محیط زیستی برابر با پهنای جغرافیای دنیاست، ادامه داد: اگر آحاد جامعه در این موضوعات ورود پیدا کنند و همه این مفاهیم را انتقال بدهند در این زمینه موفق خواهیم شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: