• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-3287-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری پروژه/
کتابخانه مرکزی خرم‌آباد به 80 درصد پیشرفت رسید/ وعده جدید افتتاح

پروژه کتابخانه مرکزی خرم‌آباد از سال 80 شروع شده و بعد از حدود 17 سال به 80 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، پیشرفت فیزیکی این پروژه سال‌ها در عدد 70 درصد گیر کرده بود که خوشبختانه از این مانع سخت گذر کرده است.

کتابخانه مرکزی خرم‌آباد در لیست پروژه‌های اقتصاد مقاومتی قرار دارد و بنا بود تا پایان خرداد 96 فاز نخست آن به بهره‌برداری برسد که این امر میسر نشد و حالا وعده خرداد 97 از راه رسیده است.

علی‌ جهان‌آرا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان درباره آخرین وضعیت این پروژه گفت: هم اکنون پروژه فعال است و بالغ بر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: سال پیش 35 میلیارد ریال اعتبار این پروژه بود که 18 میلیارد ریال آن تخصیص پیدا کرد و این در حالی بود که سنوات گذشته اعتبار و تخصیص آن بسیار کمتر بود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان خاطرنشان کرد: ما دستگاه بهره‌بردار هستیم و اداره کل راه و شهرسازی لرستان مجری است که مدیرکل این اداره قول داده تا پایان خرداد 97 فاز نخست کتابخانه مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد.

جهان‌آرا با بیان اینکه کتابخانه مرکزی از سازه‌های بزرگ فرهنگی است، یادآور شد: فاز نخست این کتابخانه شامل سالن‌های مطالعه، مخزن، ساختمان اداری کتابخانه‌های  عمومی استان و... است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: