• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-4685-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو کمیسیون اجتماعی:
اموال نامشروع شناسایی و به بیت‌المال برگردانده شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اموال نامشروع باید شناسایی و به بیت‌المال برگردانده شود، گفت: مبارزه با فساد و بی ‎ عدالتی یکی از آرمان‎های انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، عباس گودرزی اظهار کرد: یکی از آرمان ‎ ها و اهداف انقلاب اسلامی مبارزه با فساد، تبعیض، بی ‎ عدالتی و مبارزه با دست یازی به اموال بیت‌المال است.

وی خاطرنشان کرد: قانون اساسی به صراحت می ‎ گوید اموال نامشروع باید شناسایی و به بیت‌المال برگردانده شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان تصریح کرد: متأسفانه در طول حدود 40 سال از عمر انقلاب این اصل قانون اساسی بر زمین مانده است.

گودرزی اضافه کرد: آن‌هایی که به این موارد اعتراض می ‎ کنند آشوبگر نیستند بلکه پای انقلاب و نظام و رهبری بوده و هستند؛ این مردم همان مردمی هستند که حماسه 9 دی را خلق کردند و در ماه رمضان در فصل تابستان با زبان روزه به خیابان می ‎ آیند و شعارهای انقلاب را سر می‎دهند.

وی بیان کرد: عده‎ای از نماینده‎ها طرحی را در رابطه با اموال نامشروع آماده کرده‎اند که با حساب و کتاب بوده و در این راستا 80 امضاء از نمایندگان جمع کرده‎ایم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر اموال نامشروع شناسایی و رسیدگی نشود ممکن است مسابقه اشرافیت در کشور راه بیفتد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: