• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1886-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون دانشگاه لرستان تاکید کرد:

لزوم مشارکت دانشجویان شاهد و ایثارگر در تهیه پایان‌نامه‌های کاربردی

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه لرستان گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر، مشارکت بیشتری در تهیه پایان‌نامه‌های کاربردی داشت ه باشند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمد فیضیان در نشست شورای مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه پنج کشور اظهار کرد: دانشگاه لرستان ارتباط خوبی با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دارد و باید دانشجویان شاهد و ایثارگر، مشارکت بیشتری در تهیه پایان‌نامه‌های کاربردی داشته باشند که این رویکرد، حرکت کردن در مسیر دانشگاه نسل سوم است.
 
وی افزود: دانشگاه نسل سوم دانشگاهی است کارآفرین و پایان‌نامه‌ها نیز باید به‌سوی کاربردی بودن و رفع معضلات جامعه حرکت کنند .

فیضیان اضافه کرد: در راستای دانشگاه نسل سوم، تفاهم‌نامه‌های خوب علمی و پژوهشی بین دانشگاه لرستان و بخش خصوصی اقتصادی و صنعتی استان منعقدشده است.

وی ادامه داد: همچنین بین دانشگاه لرستان و دستگاه‌های اجرایی استان نیز تفاهم‌نامه‌های متعددی منعقدشده است تا دانشگاه نقش بیشتری در رفع مشکلات و معضلات منطقه‌ای و استانی داشته باشد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه لرستان گفت: پایان‌نامه‌های دانشجویی در مسیر کاربردی، تهیه شوند از عناصر تقویت‌کننده‌ اقتصاد مقاومتی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: