• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-1987-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار:
مناطق گردشگری لرستان طرح ویژه خود را داشته باشند

استاندار لرستان گفت: مناطق گردشگری استان طرح ویژه خود را داشته باشند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان اظهار کرد: دستورکار جلسه کامل بوده و تمام موارد در آن بیان شده است.

وی با بیان اینکه در جلسه گذشته کمیته‌ها تشکیل و جلساتی برگزار کرده‌اند، گفت: برخی کارها ممکن است زمان‌بر باشند و انتظار نداریم در این مدت انجام شوند و البته انتظار داریم که کارها به درستی انجام شوند.

خادمی با اشاره به اینکه اقدامات باید به صورت برنامه‌ریزی شده انجام شوند، افزود: در جلسه بعدی این ستاد بررسی می‌شود که چه کارهایی انجام شده و چه مقدار از کار باقی مانده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه نمی‌خواهیم بعد از عید ارزیابی کنیم که چه کاری انجام نشده است، گفت: ارزیابی آینده در راستای بهبود وضعیت سال بعد کارایی دارد و باید هم اکنون اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی به تجمیع تبلیغات دستگاه‌ها تأکید کرد و ادامه داد: باید این پکیج را برای هر شهر به صورت جداگانه تهیه کرد و البته دو صفحه برای معرفی کل استان درنظر گرفته شود.

خادمی با اشاره به اینکه مناطق گردشگری باید برنامه و پلن خاص خود را داشته باشند، تصریح کرد: مجریان باید بدانند برای این نقاط چه برنامه‌ای دارند و به طور ویژه برنامه‌ریزی کنند.

استاندار لرستان به وضعیت شهربازی کیو اشاره کرد و افزود: در این شهربازی امکاناتی ایجاد شده که سال‌ها قفل مانده است و باید هر چه سریع‌تر آن را تعیین تکلیف کرد.

وی یادآور شد: ترمینال خرم‌آباد نیز تا جلسه آینده باید مشکل آن را حل کنیم.

خادمی با اشاره به اینکه قرار نیست در هر گوشه‌ای از شهر نمایشگاه صنایع دستی داشته باشیم، ادامه داد: باید در قالب غرفه‌هایی تجمیع شوند و در آنها صنایع استان به فروش برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: