• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-2290-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر مخابرات منطقه لرستان مطرح کرد:

بروجرد یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور/ افتتاح 24 میلیارد پروژه در این شهرستان

مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: بروجرد یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهندس هومان محمودی در مراسم اهدا جوایز مشترکین خوش‌حساب پرداخت کارکرد تلفن با سامانه 2000 و افتتاح برندشاپ شهرستان بروجرد، اظهار کرد: بروجرد در بحث مخابرات یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور است.

وی با اشاره به اجرای پایش تصویری در بروجرد، افزود: پایش تصویری یکی از اقدامات بسیار ارزشمندی بوده که در شهرستان بروجرد اجرا شده است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان با بیان اینکه مخابرات شهرستان بروجرد دارای امکانات و نیروی انسانی مطلوب است، تصریح کرد: در دنیا هر کشوری که فناوری ارتباطات آن قوی باشد درزمینهٔ اجتماعی، فرهنگی و ... پیشرو است.

محمودی اضافه کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی، رهنمودهای رهبر انقلاب و اقدامات ارزشمندی که دولت انجام می‌دهد کشور در این زمینه خوب پیشرفت کرده است.

وی بیان کرد: هرچه این امکانات قوی‌تر و در لحظه در اختیار مردم باشد وقت مردم کمتر تلف و هزینه مردم کمتر می‌شود.

مدیر مخابرات منطقه لرستان با اشاره به پروژه‌های ایام مبارک دهه فجر بروجرد، اظهار کرد: امسال در ایام مبارک دهه فجر 111 پروژه با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان در شهرستان بروجرد افتتاح شد.

محمودی با بیان اینکه شهرستان بروجرد درزمینهٔ توسعه فیبر نوری و ADCL پیشرفت خوبی داشته است، افزود: در حال حاضر بروجرد از 111 هزار مشترک تلفن ثابت عبور کرده و وارد 112 هزار مشترک می‌شود.

وی ادامه داد: امروز پروژه برندشاپ مخابرات شهرستان بروجرد افتتاح و راه‌اندازی می‌شود که برای آن 250 میلیون تومان هزینه شده است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان با اشاره به حذف کاغذ، گفت: در حال حاضر بحث چاپ قبض تلفن در استان حذف‌شده و سامانه 2000 به‌صورت شبانه‌روزی در استان فعال شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: