• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1186-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتصاب سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش لرستان


سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش لرستان منصوب شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، در مراسمی سید احمدعلی موسوی‎نیا به‌عنوان سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش استان معرفی و از زحمات خدانظر دریکوند مدیرکل سابق تقدیر شد.

موسوی‎نیا در این مراسم پایبندی به قانون، عدالت محوری و اخلاق‌مداری را رویکرد کاری خود عنوان کرد و افزود: این مسئولیت را تکلیفی از طرف مقام عالی وزارت می‌دانم و تلاش خواهم کرد با وحدت و هم‌افزایی، تعامل مثبتی بین دستگاه تعلیم و تربیت با دستگاه‌های اجرایی، مدیران ارشد و نخبگان جامعه ایجاد کنم.

وی تأکید کرد: آموزش‌وپرورش نیازمند آرامش و ثبات است و باید با متانت و تکیه‌ بر اعتماد افکار عمومی اهداف تعلیم و تربیت را پیش برد.

موسوی‎نیا تصریح کرد: آموزش‌وپرورش مسیر خود را با سرعت ادامه خواهد داد و نیاز به هم‌افزایی، مشارکت و همکاری قاطبه فرهنگیان است.

وی در ادامه سخنان خود بر پایبندی به اصول، ارزش‌های انقلابی، دینی و تبعیت از سیره و روش ائمه اطهار علیهم‌السلام تأکید و اضافه کرد: تصمیم‌گیری‌ها در آموزش‌وپرورش بر اساس خرد جمعی، تعقل و تدبیر خواهد بود و تمکین از قوانین و مقررات و اجرای عدالت راهبرد کاری ما در انجام امور است.

موسوی‎نیا بر رفع تنگناهای مالی و اعتباری آموزش‌وپرورش و مطالبات معوقه فرهنگیان تأکید کرد و گفت: معلمان از تبعیض، بی‌عدالتی و عدم اجرای قانون ناراحت می‌شوند درحالی‌که حاضرند کمبودها و تنگناهای مالی را با طیب خاطر تحمل کنند.

وی در پایان سخنان  با تقدیر از اعتماد مقام عالی وزارت و قدردانی از تلاش‌های دریکوند مدیرکل سابق آموزش‌وپرورش اظهار امیدواری کرد با آرامش و تدبیر اهداف تعلیم و تربیت با انسجام، وحدت و هم‌افزایی خانواده‌ها و فرهنگیان محقق شود.

موسوی‎نیا تحصیل‌کرده رشته علوم تجربی در مدت 28 سال خدمت در آموزش‌وپرورش مناصبی همچون دبیری، مسئول آموزش دوره‌های مختلف تحصیلی آموزش‌وپرورش زاغه و چگنی، معاون مجتمع استعدادهای درخشان خرم‌آباد، کارشناس متوسطه نظری و بزرگ‌سالان، کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، رئیس اداره دوره دوم ابتدایی و معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش لرستان را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: