• یکشنبه ۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-386-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان:
تقاطع غیر هم‌سطح دانشگاه احداث می‌شود

معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان از آغاز تقاطع غیر هم‌سطح مسیر حرکت از خرم‌آباد به این دانشگاه خبر داد.

دکتر محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، بابیان اینکه سال آینده پروژه تقاطع غیر هم‌سطح شروع خواهد شد و مسیر حرکت از خرم‌آباد به دانشگاه لرستان را بیش از پنج کیلومتر کاهش خواهد داد، اظهار کرد: برای شروع پروژه با حمایت نمایندگان شهرستان خرم‌آباد و استاندار لرستان چهار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده است و مابقی اعتبار موردنیاز نیز از محل اعتبارات استانی و دانشگاه علوم پزشکی و پیام نور تأمین خواهد شد.

وی اضافه کرد: دانشکده ادبیات و علوم انسانی نیز طرح دیگری است که مطالعات آن انجام‌شده و عملیات اجرایی آن سال آینده شروع خواهد شد و اعتبار آن از محل منابع داخلی دانشگاه خواهد بود.

جعفری بیان کرد: با  اتمام پروژه‌های مذکور به‌جز استخر و زمین چمن شماره دو، دانشگاه لرستان به تمام فضاهای موردنیاز خود دست‌یافته است و امیدواریم بر اساس برنامه زمان‌بندی بتوانیم به اهداف موردنظر دست‌یابیم.

معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان افزود: پروژه دیگری هم که در دانشگاه لرستان انجام‌شده 1000مترمربع فضای گلخانه‌ای است که بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان انجام‌شده و تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد و زمینه کارهای تحقیقاتی و پژوهشی دانشکده کشاورزی را فراهم می‌آورد.

جعفری یادآور شد: همچنین خوابگاه حضرت رقیه با زیربنای 3200مترمربع در این دانشگاه احداث و به بهره‌برداری رسیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: