• دوشنبه ۳۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-7886-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دانشگاه علوم پزشکی لرستان 12.5 میلیارد تومان از بیمه‎های تجاری طلب دارد

 معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 12.5 میلیارد تومان از بیمه ‎ های تجاری طلب داریم.

دکتر پیمان آسترکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با بیان اینکه قسمت عمده‌ای از خدماتی که در بیمارستان شهدای عشایر ارائه می‌دهیم ویژه بیماران ترافیکی است، اظهار کرد: این خدمات به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه هزینه‌های این بیماران از طریق 10 درصد حق بیمه‌ای است که به بیمه‌های تجاری پرداخت می‌شود، ادامه داد: متاسفانه این بیمه‌ها طلب مذکور را برای دانشگاه‌های علوم پزشکی پرداخت نکردند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: متاسفانه مدتی است بیمه‌های تجاری کم‌لطف شدند و سهم بیمه دریافتی را به دانشگاه علوم پزشکی استان پرداخت نکردند.

آسترکی با بیان اینکه بیمه‌های تجاری به دلیل عدم پرداخت سهم وزارت بهداشت در درمان مصدومان ترافیکی مشکلات عدیده‌ای را در کشور و دانشگاه ‎ های علوم پزشکی ایجاد کرده ‎ ‌اند، یادآور شد: در حال حاضر از طریق بیمارستان عشایر 12.5 میلیارد تومان طلب از این بیمه‌ها داریم که هنوز پرداخت نکردند و این عدم پرداخت ارائه خدمات رایگان به بیماران ترافیکی را مختل خواهد کرد.

وی اضافه کرد: این میزان مطالبه در کشور 1000 میلیارد تومان است و در استان و سایت اصلی(بیمارستان عشایر) 12.5 میلیارد تومان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: