• دوشنبه ۳۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-3288-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری پروژه/ وزارت نفت به کمک ورزشگاه چغابهرام دورود می‌آید؟

 پروژه ورزشگاه «چغابهرام» در روستایی به همین نام در شهرستان دورود قرار دارد اما با اینکه حدود یک دهه از تصویب این پروژه می‌گذرد، پیشرفت فیزیکی‌اش بسیار کم است .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، این پروژه سال 87 و در سفر هیأت دولت وقت به استان مصوب شد و زمین آن که از اراضی ملی بوده، دو سال بعد تأمین و از سال 91 عملیات احداث شروع شد .

محمود رحمتی، سرپرست اداره ورزش و جوانان دورود درباره آخرین وضعیت این پروژه به ایسنا گفت: با توجه به سیاست‌ها، دولت به پروژه‌هایی که درصد پیشرفت فیزیکی پایینی دارند، اعتبار نمی‌‌دهد و امسال برای سومین سال پیاپی اعتباری به این پروژه اختصاص پیدا نکرده است.

وی ادامه داد: کیان‌پور نماینده مردم دورود با وزارت نفت مکاتباتی داشته و قرار شده که 20 میلیارد ریال برای احداث چمن و حصارکشی به این پروژه تخصیص دهند اما فعلاً چیزی ابلاغ نشده است.

رحمتی با بیان اینکه مجموعه 9 هکتار زمین دارد، اضافه کرد: مهم‌ترین مشکل ما حصارکشی است که همچنان ادامه دارد و به علت عدم حصارکشی در برخی نقاط زمین با اهالی منطقه مشکل داریم.

سپرست اداره ورزش و جوانان دورود یادآور شد: پروژه حدود 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اگر شرایط تغییر نکند و مثل چند سال اخیر باشد، در آینده نزدیک روند اجرایی آن فعال نمی‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: پروژه همچنان فقط نگهبان دارد و دیگر هیچ‌کسی در آن محل دیده نمی‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: