• پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-8214-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار کشور:

منابع تأمین اجتماعی حاصل دسترنج و عرق جبین کارگران است

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: منابع تأمین اجتماعی و اندوخته‌های آن حاصل دسترنج و عرق جبین کارگران و نیروهای مولد کشور است و احدی حق تعرض به آن را ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی بیگی در نشست با فعالان کارگری استان با میزبانی اداره کل تأمین اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: اگر انتظار و توقع از سازمان تأمین اجتماعی، تحقق رفاه، آرامش و ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف است می‌بایست بسترهای لازم از جمله تأمین منابع مورد نیاز فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه چشم  امید کارگران به سازمان تأمین اجتماعی دوخته شده است افزود: ما معتقدیم همه مسئولین باید بپذیرند منابع سازمان حق الناس است و باید نسبت به حق الناس حساسیت لازم را داشته باشند.

حمزه‌لوی مدیرکل تأمین اجتماعی استان نیز در این نشست گفت: یکی از رویکردهای مهم تأمین اجتماعی استان تکریم و رعایت شأن و جایگاه قشر شریف کارگر به عنوان صاحبان اصلی این صندوق است و اقدامات خوبی هم در همین راستا در سازمان عملیاتی شده است.

وی با اشاره به خدمات تأمین اجتماعی استان گفت: علی‌رغم کمبود نقدینگی خوشبختانه در ٩ماهه سال جاری بیش از ٥هزار و ٣٢٧میلیارد ریال صرف پرداخت حقوق به مستمری بگیران و قریب به ٧٠میلیارد ریال صرف تعهدات کوتاه مدت به بیمه شدگان و ٢٧٢میلیارد ریال نیز به مقرری بگیران بیمه بیکاری پرداخت شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: