• پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-12184-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار لرستان خبر داد:

پیگیری اجرای فاز 4 سیمان دورود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از پیگیری اجرای فاز 4 سیمان دورود خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، گودرز امیری در جلسه بررسی مشکلات کارخانه سیمان دورود اظهار کرد: مشکل تغییر کاربری زمین احداث فاز 4 سیمان دورود رفع شد.

وی خاطرنشان کرد: با سرمایه‌گذاری شرکت فارس - خوزستان وابسته به شستا به زودی عملیات اجرایی این کارخانه جدید که جایگزین طرح فعلی است با حجم سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به بدهی معوق این مجموعه به سازمان تامین اجتماعی افزود: این کارخانه دو نوع بدهی به سازمان تامین اجتماعی دارد که نخست حدود 5 میلیارد بابت معوقات بیمه بوده و بدهی دوم مربوط به حسابرسی سال 82 تا 94 با انضمام جرائم حدود 20 میلیارد تومان است.

امیری تصریح کرد: در این جلسه مصوب شد که بدهی نخست تقسیط و بدهی دوم در صورت عدم توافق طرفین از طریق مراجع قضایی حل شود.

وی به دیگر مشکلات کارخانه سیمان دورود اشاره کرد و افزود: از دیگر مسائل این مجموعه بدهی معوقات برق و گاز بود که با دستگاه‌های اجرایی مربوطه توافق شد به صورت قسطی پرداخت شود. همچنین محیط زیست با کلیت احداث فاز 4 سیمان دورود موافقت کرد.

معاون هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بیان کرد: قرار شد بانک رفاه کارگران به عنوان مسئول سندیکایی تسهیلات احداث این کارخانه نسبت به تسریع و تسهیل تشکیل پرونده و ارسال به مرکز، اقدامات لازم را انجام دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: