• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-7914-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افزایش 48 درصدی درآمدهای شرکت آب منطقه‌ای لرستان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان از افزایش 48 درصدی درآمدهای شرکت آب منطقه‌ای استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، رضا میرزایی اظهار کرد: درآمدهای شرکت آب منطقه‌ای لرستان در ۱۰ ماهه سال ۹۶ نسبت به دوره مشابه سال قبل ۴۸ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه شرکت آب منطقه‌ای لرستان برای پرداخت حقوق کارکنان خود از منابع عمومی دولت استفاده نمی‌کند، افزود: پرداخت حقوق پرسنل و کسورات و سایر اقلام جاری تنها از راه وصول درآمدهای حاصل از آب بهاء، حق النظاره و خدمات کارشناسی صورت می‌گیرد. 

این مسئول خاطرنشان کرد: در ابتدای سال ۱۳۹۶ همزمان با حضورم به‌عنوان خدمتگزار مردم لرستان در آب منطقه‌ای، این شرکت ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی داشته که از این مبلغ حدود ۱۲ میلیارد تومان آن مربوط به بخش جاری شامل حقوق و مزایا و مطالبات همکاران، بیمه، مالیات، کسورات و سایر اقلام جاری بوده و مابقی این بدهی مربوط به طلب پیمانکاران، مهندسین مشاور و تملک پروژه‌هاست.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان در خصوص افزایش درآمدها در مقایسه با سال گذشته با اشاره به اینکه درآمدهای شرکت، از محل وصول مطالبات در ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۶ در مقایسه با ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۵ حدود ۴۸ درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: با افزایش این درآمد، علاوه بر پرداخت حقوق سال جاری، بخشی از مطالبات گذشته همکاران و حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از کسورات، بیمه و مالیات سال‌های گذشته مربوط به سال ۹۲ تا سال ۱۳۹۵ را نیز پرداخت کردیم.

میرزایی اضافه کرد: با توجه به بدهی‌های سنوات گذشته، در ابتدای سال جاری جهت وصول مطالبات برنامه‌ریزی کرده و با تشکیل کمیته درآمد، اولویت بخش درآمد را بر وصول مطالبات سنوات گذشته و تعریف منابع جدید درآمدی گذاشتیم و با این حرکت خوب بخش درآمد را  توانستیم تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه در سال ۹۶ علی‌رغم فشارهای مالی به شرکت، حتی یک ریال از اعتبارات طرح‌ها به بخش جاری جابجا نکردیم و برای اولین بار در طول عمر شرکت آب منطقه‌ای پرداخت حقوق کارکنان به صورت قانونی و از محل درآمدهای جاری شرکت انجام شد، بیان کرد: چنانچه بدهی‌های جاری سال‌های گذشته شرکت آب منطقه ای لرستان که مربوط به قبل از مدیریت اینجانب است نبود، الان ما هیچ مشکلی برای پرداخت حقوق و سایر اقلام جاری شرکت نداشتیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: