• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-4985-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

آغاز راهپیمایی حماسی 22 بهمن در شهرهای لرستان

راهپیمایی حماسی 22 بهمن در شهرهای لرستان آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، راهپیمایی بزرگ و وحدت‌آفرین یوم‌الله 22 بهمن امروز با حضور گسترده مردم در مناطق مختلف استان شروع شد.

راهپیمایان شعارهای ' 22 بهمن‌ماه یوم‌الله یوم‌الله'' ، 'مرگ بر آمریکا' ، 'مرگ بر اسراییل' و دیگر شعارهای انقلابی سر می‌دهند.

مردم با مشت‌هایی گره‌کرده شعار ˈمرگ بر اسرائیل، ۲۲ بهمن‌ماه یوم‌الله یوم‌الله، ˈبنیان‌گذار این روز روح‌الله روح‌الله، ۲۲ بهمن بود گرامی، بر رهبر جمهوری اسلامی و ˈ راه امام و شهدا زنده است، نهضت ما همیشه پاینده است سر می‌دهند و یک‌صدا پایبندی خود را به انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام خمینی(ره) رساتر از همیشه فریاد زده و تبعیت خویش را از مقام معظم رهبری اعلام می‌کنند.

مردم همیشه درصحنه  لرستان با حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و شهدای عزیز میهن، تجدید پیمان کرده و تجلی این وحدت را در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن، به منصه ظهور رسانده‌اند.

راهپیمایان با حضور تماشایی خود امروز ۲۲ بهمن  با گرامیداشت جشن انقلاب، فریادهای خود را بر سر استکبار جهانی فرود آورده و پایبندی خود به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشانند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان خرم‌آباد امروز ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به سمت خیابان امام خمینی(ره)، ُپل انقلاب، خیابان انقلاب و میدان ۲۲ بهمن انجام می‌شود. در شهرستان بروجرد ساعت ۱۰ صبح از میدان قیام به سمت میدان شهدا و میدان تختی برگزار می‌شود راهپیمایی در شهرستان دورود نیز ساعت ۱۰صبح از میدان امام حسین(ع) به سمت مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.

راهپیمایی در کوهدشت ساعت ۱۰ صبح از مسجد صاحب‌الزمان به سمت میدان شهدا، میدان امام(ره) و چهارراه الله‌اکبر برگزار می‌شود. همچنین راهپیمایی در شهرستان دلفان ساعت ۱۰ صبح از میدان بعثت به سمت میدان امام خمینی(ره) انجام می‌شود.

راهپیمایی در الیگودرز ساعت  ۱۰ صبح از میدان آزادی، میدان امام(ره)، در سلسله ساعت ۱۰ صبح از میدان امام خمینی(ره) به سمت چهارراه آموزش‌وپرورش، در ازنا ساعت ۱۰ صبح از میدان شهید صادقی به سمت چهارراه انقلاب، در پل‌دختر ساعت ۹ صبح از میدان شهید بهشتی به سمت پل شهدای دولت و میدان شهید بهشتی، در سراب دوره ساعت ۱۰ صبح از مسجد صاحب‌الزمان به سمت بلوار امام(ره) و در رومشکان ساعت ۱۱ صبح از مصلی نماز جمعه به سمت میدان امام و خیابان امام(ره) برگزار می‌شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: