• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-4885-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

اعلام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای لرستان

زمان و مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرهای استان لرستان اعلام شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان خرم‌آباد امروز ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به سمت خیابان امام خمینی(ره)، ُپل انقلاب، خیابان انقلاب و میدان ۲۲ بهمن انجام می‌شود.در شهرستان بروجرد ساعت ۱۰ صبح از میدان قیام به سمت میدان شهدا و میدان تختی برگزار می‌شود راهپیمایی در شهرستان دورود نیز ساعت ۱۰صبح از میدان امام حسین(ع) به سمت مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.

راهپیمایی در کوهدشت ساعت ۱۰ صبح از مسجد صاحب‌الزمان به سمت میدان شهدا، میدان امام(ره) و چهارراه الله‌اکبر برگزار می‌شود. همچنین راهپیمایی در شهرستان دلفان ساعت ۱۰ صبح از میدان بعثت به سمت میدان امام خمینی(ره) انجام می‌شود.

راهپیمایی در الیگودرز ساعت  ۱۰ صبح از میدان آزادی، میدان امام(ره)، در سلسله ساعت ۱۰ صبح از میدان امام خمینی(ره) به سمت چهار راه آموزش و پرورش، در ازنا ساعت ۱۰ صبح از میدان شهید صادقی به سمت چهار راه انقلاب، در پلدختر ساعت ۹ صبح از میدان شهید بهشتی به سمت پل شهدای دولت و میدان شهید بهشتی، در سراب‌دوره ساعت ۱۰ صبح از مسجد صاحب‌الزمان به سمت بلوار امام(ره) و در رومشکان ساعت ۱۱ صبح از مصلی نمازجمعه به سمت میدان امام و خیابان امام(ره) برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: