• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-5886-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استانداری:

حرکت‌های زیرساختی و عمرانی در دانشگاه لرستان متوقف نشده است

ساختمان آموزشی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور در مراسم افتتاح ساختمان آموزشی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان اظهار کرد: خوشبختانه طی مدت چهار سال گذشته، اقدامات زیرساختی مهمی در دانشگاه لرستان انجام شده که نتیجه آن افزایش سرانه‌ فضای آموزشی در این دانشگاه بوده است.

وی اضافه کرد: طی دهه فجر امسال، پروژه‌های برجسته‌ای همچون ترمینال برون استانی خرم‌آباد به بهره‌برداری رسید و افتتاح ساختمان آموزشی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان هم از جمله این پروژه‌های برجسته‌ است.

خجسته‌پور ادامه داد: اگرچه دولت، محدودیت‌های اعتباری مالی داشته است اما حرکت‌های زیرساختی و عمرانی در دانشگاه لرستان متوقف نشده و کارهای خوبی انجام شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: این پرو‌ژه‌ به سرعت اجرایی شد و در مدت یک سال و نیم به افتتاح رسید.

در ادامه این مراسم دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان گفت: خوشبختانه براساس مجوزهای قانونی توانستیم از تسهیلات بانکی استفاده کنیم و این ساختمان افتتاح و بعد از سال‌ها، مشکل کمبود فضای آموزشی این دانشکده رفع شد.

وی اضافه کرد: پرو‌ژه‌های متعددی در دانشگاه لرستان در دوره دولت تدبیر و امید اجرایی شده است که می‌توان به حصارکشی دانشگاه، ساختمان تکمیلی دانشکده علوم پایه، ساخت ساختمان مرکزی، سالن آمفی‌تئاتر، مجتمع آزمایشگاهی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، بیمارستان دامپزشکی دانشگاه لرستان، تجهیز آزمایشگاه مرکزی شماره یک و دو، گلخانه‌های آموزشی و پژوهشی دانشکده کشاورزی و... اشاره کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: