• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-6814-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دادستان مرکز لرستان خبر داد:

وجود ۱۵ هزار پرونده اجرای احکام در دادسراهای استان

دادستان مرکز لرستان از وجود ۱۵ هزار پرونده اجرای احکام در دادسراهای این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سعید رازانی در شورای قضایی لرستان با اشاره به اینکه در ۱۰ شهرستان استان دادسرا داریم، اظهارکرد: با همکاری بخش‌های مختلف، دادسراها و دادگاه‌ها برخورد خوبی با جرائم صورت می‌گیرد و بدون فضاسازی و با رعایت مصالح نظام با جرائم برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در تعامل با نیروی انتظامی، امنیت مطلوبی در استان حکم فرماست، تصریح کرد: طبق آمارهای وزارت کشور، لرستان از نظر امنیتی وضعیت مطلوبی دارد و جزو پنج استان امن کشور است.
 
دادستان خرم آباد با اشاره به اینکه متاسفانه کارخانه‌ها در لرستان با بحران روبرو هستند یا تعطیل شده‌اند و نمونه آن کارخانه پارسیلون است که با تلاش دستگاه قضا این کارخانه تعیین تکلیف شد، افزود: جرائمی که در لرستان رخ می‌دهد خشن نیستند و خوشبختانه از این نظر وضعیت استان مطلوب است.

رازانی با بیان اینکه همکاری خوبی در دستگاه قضایی  لرستان حاکم است، تصریح کرد: در چهار شهرستان استان زندان داریم و5000 زندانی در آنجا نگهداری می‌شوند که ۶۵ درصد آنها محکوم و مابقی متهم هستند.

وی با بیان اینکه از زندان‌ها  بازدید مستمر صورت می‌گیرد، بیان کرد: استفاده از مجازات‌های جایگزین و عفو را برای مجرمان پیگیری می‌کنیم.

دادستان مرکز لرستان خاطرنشان کرد: در کل دادسراهای استان ۱۵ هزار پرونده اجرای احکام وجود دارد و مرتب تعداد آنها کاهش می‌یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: