• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-5586-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اداری مالی دانشگاه لرستان خبر داد:

محصور شدن دانشگاه تا پایان امسال

معاون اداری مالی دانشگاه لرستان از محصور شدن دانشگاه تا پایان امسال خبرداد.

دکتر محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با بیان اینکه تمرکز ما روی بحث زیرساخت‌های فضای آموزشی و آزمایشگاهی دانشگاه لرستان بود، افزود: در این راستا 28 هزار مترمربع فضای آموزشی در دستورکار قرار دادیم که از این  پروژه‌ها یا به بهره‌برداری رسیدند و یا در شرف بهره‌برداری هستند.

وی اضافه کرد: تا پایان امسال ونهایتا تا اردیبهشت ماه سال آینده پروژه‌های مذکور به بهره‌برداری خواهند رسید. 

معاون اداری مالی دانشگاه لرستان عنوان کرد: با به بهره‌برداری رسیدن پروژهای فوق تقریبا مشکل فضای آموزشی و اداری این دانشگاه حل خواهد شد.

جعفری با بیان اینکه بخش اعظمی از اعتبارات این پروژه‎ها از محل منابع داخلی دانشگاه بوده است، افزود: توسعه علوم پایه، کتابخانه و آمفی تئاتر از ردیف اعتبارات ملی سازمان مرکزی، حصار دانشگاه و توسعه فاز دوم دانشکده کشاورزی و آزمایشگاه دانشکده کشاورزی از محل منابع داخلی دانشگاه لرستان(صرفه‌جویی یا درآمدهای اختصاص) بودند.

معاون اداری مالی دانشگاه لرستان بیان کرد: ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه لرستان با 6250 مترمربع در شرف بهره‌برداری است که اعتبار آن از محل درآمدهای داخلی دانشگاه تامین شده و تا 15 اسفند ماه جاری عملیات اجرایی آن به پایان می‎رسد.

وی با بیان اینکه پروژه فاز دوم آزمایشگاه و ساختمان آموزشی دانشکده کشاورزی در دهه فجر افتتاح می‌شود، یادآورشد: آزمایشگاه‌های دانشکده کشاورزی نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

معاون اداری مالی دانشگاه لرستان گفت: همچنین بیمارستان دامپزشکی دانشگاه که سال گذشته به بهره‌برداری رسید، با تجهیزات و امکانات لازم به دامداران و کسانی که متقاضی خدمات در این بیمارستان هستند خدمات خود را ارائه می‌دهد.

جعفری با بیان اینکه توسعه دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان در دو فاز انجام می‌شود، اظهار کرد: فاز اول این دانشکده در شش ماهه اول سال آینده به پایان می‎رسد و ساختمان کتابخانه و آمفی‌تئاتر تا اردیبهشت ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه فضای کل پروژه‌های در دست اقدام دانشگاه 28 هزار مترمربع است، بیان کرد: از کل پروژه‎ها هفت کیلومتر حصارکشی اطراف دانشگاه بوده است که در حال حاضر 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان امسال عملیات اجرایی آن به پایان می‌رسد و دانشگاه لرستان محصور خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: