• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-9784-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار لرستان:

گازرسانی به روستاها شتاب گیرد/ جوانان سرمایه‌گذار اقتصادی انجام دهند

استاندار لرستان بر ضرورت تسریع در گاز رسانی به روستاهای استان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید موسی خادمی در مراسم گازرسانی به ۱۰ روستای چالانچولان و بروجرد با بیان اینکه معتقد نیستم آنچه انجام شده متناسب با آنچیزی است که شایسته مردم باشد و باید اقدامات و فعالیت‌های گسترده بیشتری انجام شود، اظهار کرد: فاصله نیازهای مردم در روستاها با امکانات زیاد است. 

وی اضافه کرد: خدمات خوبی در استان به مردم ارائه شده است و این مهم ادامه دارد.

استاندار لرستان با بیان اینکه کانون توجه دولت به روستاهاست، گفت: یکی از اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران که به طور جدی دنبال آن است، توسعه و آبادانی روستاهاست.

خادمی ادامه داد: امروز امکانات روستاها قابل قیاس با گذشته نیست و ما مسئولین و مردم باید زنجیره رفاه را تکمیل کنیم.

نماینده عالی دولت در استان با تاکید براینکه فراهم ساختن زیرساخت‌هایی نظیر آب، گاز و برق باید توسط دولت انجام شود که این مهم را به خوبی در استان شاهد هستیم، خاطرنشان کرد: در اکثر روستاها این خدمات برقرار است.

وی افزود: روستاها مشکل اشتغال، معیشت و درآمد دارند که باید رفع شوند و این امر مختص دولت نیست و مردم نیز باید پای کار آیند، آنها باید کار اقتصادی و سرمایه‌گذاری انجام دهند.

خادمی با تاکید براینکه  نباید نگاه جوانان به استخدام در ادارات باشد بلکه باید ابتکار به خرج دهند و سرمایه‌گذاری اقتصادی انجام دهند، عنوان کرد: باید تسهیلات و آموزش‌های لازم به متقاضیان در روستا پرداخت و ارائه شود.

استاندار لرستان با تاکید براینکه برخورداری از نعمت گاز خواسته و جزو حقوق اولیه مردم است، یادآورشد: کار گازرسانی به روستاها باید شتاب گیرد و اگر این مهم انجام نشود شاهد تخریب جنگل‌ها به ویژه در زاگرس خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: