• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-6414-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اموراستان‌ها و مجلس سازمان تبلیغات اسلامی:

نسل جوان ایرانی را به‌گونه‌ای تربیت کنیم که اهل علم و حرکت مجاهدانه باشند

معاون اموراستان‌ها و مجلس سازمان تبلیغات اسلامی اظهارکرد: تربیت دانش‌آموزان مؤمن و انقلابی که باایمان روشن در مسیر تحقق معارف اسلامی گام بردارند در دبیرستان‌های صدرا پیوسته در دستور کار است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام علی دارابی در همایش تجلیل از دبیران معارف دبیرستان‌های صدرا استان گفت: تلاش می‌کنیم که نسل جوان ایرانی را به‌گونه‌ای تربیت کنیم که اهل علم و حرکت مجاهدانه باشند.

وی افزود: شکل‌گیری دبیرستان‌های صدرا یکی‌از تجلی‌های ناب انقلاب اسلامی بود که در آن‌ها تربیت دانش‌آموز انقلابی دنبال شده و در این راستا موفق بوده است.

دارابی عنوان کرد: انتخاب درست و آگاهانه صدرا با کمک حضور دبیران نخبه صورت می‌گیرد و دانش‌آموزان نیز مسیر خود را در این زمینه انتخاب خواهند کرد.

معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به این‌که باید پاسدار ارزش‌های اسلامی باشیم، بیان کرد: باید در مقابل توطئه دشمنان از نسل جوان مواظبت کرده و جلوی دام‌هایی که دشمن برای اغواگری جوانان ایجاد می‌کند بایستیم.

 دارابی با بیان این‌که بخش عمده فارغ‌التحصیلان دبیرستان‌های صدرا به حوزه‌های علمیه می‌روند، تصریح کرد: تربیت دانش‌آموزان مؤمن و انقلابی که با ایمان روشن در مسیر تحقق معارف اسلامی گام بردارد در این دبیرستان‌ها پیوسته در دستور کار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: