• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-4185-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس مطرح کرد:

مجموعه فرهنگی دفاع مقدس لرستان، دانشگاه تاریخ ایثارگری

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت افزایش سرعت تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، افزود: تاریخ ، دانشگاه و آموزش و پرورش ما نیازمند این مرکز است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمدرضا ملکشاهی‌راد در بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس با تاکید بر ضرورت توجه به روند تکمیل این پروژه، تصریح کرد: با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس نیمه‌کاره در لرستان داریم.

وی درباره نقش مردم لرستان در دفاع مقدس گفت: این مردم  در دوران مختلف دفاع مقدس و انقلاب جانفشانی‌های زیادی انجام داده و باید گفت ایثارگری‌های آنان از هر قوم دیگری بیشتر بوده و این موضوع نیز بر هیچ فردی پوشیده نیست.

ملکشاهی‌راد عنوان کرد: متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردم لرستان را آن‌گونه که در خور آنهاست به نمایش بگذاریم و در همه حوزه‌ها این ضعف وجود دارد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در خصوص ویژگی‌های منحصر به فرد مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، تصریح کرد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان در فضای بسیار مناسبی احداث شده و دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای بوده که متاسفانه به دلیل وجود مشکلات هنوز تکمیل نشده است.

وی بیان کرد: در اولین فرصت برای تامین اعتبارات مورد نیاز این مجموعه جلسه‌ای با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان برگزار خواهد شد و همچنین در تهران اقدامات لازم را در دستور کار قرار خواهیم داد بدین معنا که هم دراستان و هم در کشور پیگیر سرعت بخشیدن به روند تکمیل این پروژه هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: