• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-6114-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی بیمه تامین اجتماعی خبر داد:

پوشش بیمه‌ای بیش از یک میلیون کارگر ساختمانی در کشور

مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی بیمه تامین اجتماعی گفت: بیش از ١ میلیون و ١٧٠هزار نفر کارگر ساختمانی در کشور تحت پوشش حمایت‌های سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، بهروز کریمی در کارگاه آموزشی همکاران واحد نامنویسی استان  با اشاره به ضرورت پوشش بیمه‌ای کارگران ساختمانی به عنوان اقشار آسیب‌پذیر جامعه گفت: خوشبختانه با ایجاد سامانه رفاهی مدیریت جذب کارگران واقعی ساختمانی تسهیل و ١٧٨ هزار نفر افراد غیر از سیستم حمایتی تأمین اجتماعی خارج شدند.

کریمی از خدمات الکترونیکی سازمان بویژه اجرای طرح SSN در سازمان به عنوان یک تحول بزرگ یاد کرد و افزود: با استقرار این سامانه ١میلیون و ٢٠٠هزار فقره همپوشانی شناسایی و این تعداد فقره سوء استفاده از منابع سازمان در حوزه بیمه بیکاری و مستمری و... مورد پیگیری قرار گرفتند.

مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی در راستای توسعه خدمات الکترونیکی سازمان از ایجاد اپلیکیشنی در آینده نزدیک خبر داد و بیان کرد: مخاطبین سازمان و کاربران تلفن همراه می‌توانند به صورت غیر حضوری، از طریق گوشی خود تقاضای صدور دفترچه را از شعبه مربوطه یا کارگزاری داشته باشند و حتی دفترچه را از طریق پست و یا جلوی درب منزل تحویل بگیرند.

شهنازحمزه لو مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان با اشاره به دستاوردهای سازمان در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه تحت پوشش سازمان گفت: در راستای تسریع در فرایند ارائه تعهدات با اجرای پروژه‌های نوین و الکترونیکی سازمان در چند سال اخیر گام‌های بلندی را در این زمینه برداشته که این فعالیت‌ها رضایتمندی قابل توجهی را برای این مجموعه در بر داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: